Маленький розумник

№12_2019

Зима прийшла і що на при несла? А от що: сніжок, морозець, сніговиків, санчата, лижі та ковзани, а ще – цілу купу веселих свят! А ще – новий випуск журналу зі збіркою 3D моделей! То що ж в свіженькому випуску?
Санчата з подарунком, зайчик, сова, оленятко, Єті, ельф, сніговик та снігоочисна машина – все те, що ти можеш зістріти в засніженгому лісі! Правда, про єті ми трохи сумніваємося, але хто знає?
Але в журналі не лише саморобки. А ще розповіді про те, як принести додому запах свята та цікаві ігри для зимової вечірки. А також логічні завдання та сканворд.
Тож приєднуйся до Маленької Феї та Маленького Розумника – відкривай «Зимові розваги» і майструй кумедні 3D моделі.

                                                    
№11_2019

Ми – Маленька Фея та Маленький Розумник завжди цікавимося історією. Особливо нас цікавлять прадавні часи, коли довкола росли гігантські папороті, людей не існувало, а то тут, то там бігали, стрибали, плавали й літали динозаври.
І от ми подумали: навіщо нам мріяти про ті давно минулі часи, коли ми можемо зробити власні 3-Dмоделі динозаврів?!
Отже, в 11 випуску журналу дивовижні динозаврячі 3-Dмоделі: трицератопс, саркозух, дилофозавр, компсогнат, плезіозавр, диплодок, птеродактиль, тиранозавр.
Окрім 3-D моделей, в номері розповідається про історію зникнення динозаврів та про те чи можна клонувати цих прадавніх істот, щоб вони жили в нашому світі. а також – смішинки та сканворд «Рептилії».
Замовляйте збірку 3-D динозаврів в редакції «Маминого сонечка».

№10_2019

Ми – Маленька Фея та Маленький Розумник любимо щось майструвати. Особливо нам подобається робити 3-Dмоделі. Зазвичай кожен з нас робить щось окремо. Але цього разу ми вирішили зібрати всі наші моделі разом.Але щоб було веселіше, ми вирішили зробити істот, яких насправді… не існує.
Отже, в 10 випуску журналу дивовижні 3-Dмоделі: кусючі зубки, кажанчик-усміхайчик, гігантський восьминіг, веселий скелет, Золота рибка, дракончик, сфінкс, дивний силач та милий вуханчик.
Окрім цього читачі прочитають про найсильніших людей планети, дізнаються більше про єгипетські піраміди, в «Клубі питайликів» побачать відповіді на цікаві запитання та виконають веселі логічні завдання!

№9_2019

Канікули давно скінчилися. Почалися шкільні дні. Але ми знаємо,я к зробити навчання веселішим!
В журналі «Маленький Розумник» №9 ми розповідаємо про найцікавіші додатки для веселого навчання. Завантажте їх на смартфон, планшет чи комп’ютер і матимете змогу вивчати анатомію людини, покращити знання української та вивчити іноземну мову.
В рубриці «Поради доречні, щоб життя було безпечним» розповідається як ставитися до реклами та що робити з власними нестримними бажаннями.

[spoiler effect=»simple»]Також в номері:
— ребуси;
— математично-шкільні завдання;
— різноманітні мовні завдання;
— лісовий лабіринт;
— чайнворд «До школи»;
— розмальовка-шифровка;
— логічні, мовні, математичні та інші цікаві та розвивальні завдання;
— сканворд «Осінні квіти».
Також варто прочитати оповідання Наталії Смирнової«Чарівна вишня» і вірші Віри Правоторової та Марії Людкевич.
До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Увересневому випуску журналу «Маленький Розумник» відповідаємо на запитання про те, звідки береться дежавю та що таке прозорість.
Також в цьому випуску журналу аж три саморобки! «Зелений свин!», «Скутер» та чарівна коробочка «Морозиво».
Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!
Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними!
До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.[/spoiler]

№7-8_2019

В липні та серпні читачі отримають незвичайний спеціальний випуск журналу. Адже що відбувається зазвичай влітку? Мандрівки! Кудись їхати й бачити нові місця – дуже цікаво! Але іноді в дорозі буває страшенно нудно. Особливо коли довго-довго їдеш в автомобілі, потязі чи автобусі, або чекаєш на літак, — час тягнеться повільно-повільно. І, щоб розважити наших читачів в дорозі, ми й підготували цей спарений спецвипск.

[spoiler effect=»simple»]В цьому незвичному журналі є все, щоб розважитися дорогою: сканворди, кросворди, логічні завдання, смішинки – набагато більше розваг, ніж в звичайному журналі!
Та мандрівки – це не лише розваги. В літніх подорожах можуть трапитися різні халепи. Щоб убезпечити дітей та їхні родини від неприємних несподіванок, в спецвипуску журналу є корисні пізнавальні статті: як безпечно засмагати та що робити при сонячних опіках, як навчитися плавати, що робити якщо в цій місцині дуже багато комарів та інші.
А коли вже приїхали на місце відпочинку – чим зайнятися? Ми пропонуємо в спецвипуску різні ігри, в які можна весело пограти на пляжі чи у воді.
Під час відпочинку настає мить, коли треба просто тихо відпочити. Чим можна зайнятися? Наприклад, почитати оповідання про відпочинок. Наприклад, оповідання «На морі», яке написала Оксана Давидова, а проілюструвала Ольга Ребдело. Та оповідання «Лісова пригода», яке написала Наталія Смирнова, а проілюструвала Дарина Скульська. А ще варто прочитати літні вірші Надіїї Степули та Анатолія Костецького.
Також в номері є кумедні сторінки-згиналки. Їх просто треба загнути за пунктирними лініями, навіть не виймаючи аркуші з журналу, і дивувати друзів смішними несподіваними зображеннями, які то з’являються, то ховаються.
Сподіваємося, вам сподобається наш спецвипуск, а поради стануть вам у нагоді, щоб ваш відпочинок був безпечним та приємним![/spoiler]

#6_2019_MR№6, 2019

Канікули! Тепер можна гратися різноманітними іграшками цілий день! До речі, а хто й коли вигадав іграшки? Які іграшки були найпершими? Правда, цікаві питання? Саме про це розповідається в червневому номері журналу «Маленький Розумник».
Аще про те, як ваші домашні улюбленці переживають літо. І як же врятувати їх від спеки.До речі, цікаво: скільки води може випити слон чи хом’ячок?

[spoiler effect=»simple»]Також в номері:
— незвичайна гра «Головоломний конструктор»;
— саморобка «Папужка»;
— математично-водопійні завдання;
— різноманітні мовні завдання;
— іграшковий чайнворд;
— тест «Чи можна тебе пускати до лісу?»;
— весела розмальовка;
— логічні, мовні, математичні та інші цікаві та розвивальні завдання;
— кросворд та сканворд.
Також варто прочитати оповідання Віктора Лукіна«Вовкулака з трояндових кущів» і вірші Віри Правоторової та Людмили Морар.
До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу! В травневому випуску журналу «Маленький Розумник» відповідаємо на запитання про чарівну квітку папороті, яку шукають на свято Івана Купала.
Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!
Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними!
До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.[/spoiler]

№5, 2019

#5_2019_MRЧого тільки не пропонують нам нові технології! І деякі з них просто дивовижні! Що, наприклад, казати про доповнену реальність?! Наводиш смартфон на свою кімнату, і бачиш її, але раптом посеред кімнати з’являється нове крісло. Чи взагалі – динозавр. Звісно, не по-справжньому, а на екрані сматфона. Але все одно це вражає! А розробники придумали де можна використовувати доповнену реальність – в навчанні, в мистецтві, в іграх. Та що там казати! Доповнена реальність є навіть в нашому журналі!
Травневий номер журналу «Маленький Розумник»розповідає продоповнену реальність.
Отже, що таке доповнена реальність? Як вона працює? Де її використовують? Які існують цікаві та корисні програми з доповненою реальністю та як їх завантажити?

[spoiler effect=»simple»]Також в номері:
— гра про домашніх тварин «У всіх свої секрети»;
— саморобка «Робот-гігант»;
— математично-монстрячі завдання;
— різноманітні судоку;
— погодний лабіринт;
— весела розмальовка;
— логічні, мовні, математичні та інші цікавіта розвивальні завдання;
— кросворд та сканворд
— на останній сторінці обкладинки – зображення з доповненою реальністю!
Також варто прочитати оповідання Ольги Войтенко«Гігант» і вірші Тетяни Савченко та Таїсії Цибульської.
До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу!В травневому випуску журналу «Маленький Розумник» відповідаємо на запитання «Яка країна найпопулярніша для життя, а яка – для відпочинку?» «З чого складається молоко і чому воно біле?»
Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!
Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними!
До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.[/spoiler]

№4, 2019

MR-4

Квітневий  номер журналу «Маленький Розумник» розповідає про історію автомобілів.

Які були найперші автомобілі та хто їх вигадав? Та як їде автомобіль? Як працює його двигун?

Також в номері:

— гра «Автоперегони»;

— саморобка «Гоночний автомобіль»;

— розповідь про символи на писанках;

— майстер-клас з виготовлення мила;

— весела розмальовка;

— логічні, мовні, математичні та інші цікаві та розвивальні завдання;

— кросворд та сканворд.

Також варто прочитати оповідання Ольги Войтенко «Бежева в квіточках» і вірші Григорія Фальковича та Таїсії Цибульської.

До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу!

Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!

Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними, тим паче, що на читачів у наступних випусках чекає кілька конкурсів з чудовими призами!

До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.

№3, 2019#3_2019_MR

Що таке час? Звідки він виник? Чому в годині саме 60 хвилин і чому їхня тривалість саме така?
Чи задавала дитина вам такі запитання? Чи знали ви як відповісти на них?
А ми знаємо! І розповімо вам. Адже березневий номер журналу «Маленький Розумник» присвячений… часу!

[spoiler effect=»simple»]Та, цей журнал цікавий тим, що в ньому відразу кілька тем.
Отже, в березневому випуску діти дізнаються все про час. Навчаться, як можна весело жартувати на 1 квітня. Дізнаються про весняні квіти, що занесені до Червоної книги та пограють разом з драконами!
А щоб діти закріпили результат, в журналі є багато веселих завдань!
Також варто прочитати оповідання Наталії Смірнової «Королева весна» з ілюстраціями Ольги Ребдело і вірші Янко Гортало та Марії Людкевич, які проілюструвала Юлія Вус.
До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу!
Всередині кожного випуску журналу – саморобка. В березневому випуску це – дракон!
Також в журналі велика гра з ходами про драконів, а ще – драконячарозмальовка!
Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!
Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними, тим паче, що на читачів у наступних випусках чекає кілька конкурсів з чудовими призами!
До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.[/spoiler]

№2, 2019

MR-2

[spoiler effect=»simple»]

Лютневий номер журналу «Маленький Розумник» розповідає про найдивовижніші рослини – кактуси.

Як бувають кактуси? Як виростити їх вдома? Як за ними доглядати?

Також в номері:

— розповідь про групи крові та по те, що таке кров;

— про українські слова у мовах світу;

— інформація про те, як боротися з авітамінозом;

— абетковий лабіринт;

— настільна гра за мультфільмом «Ральф Руйнівик 2: Інтернетрі»;

— мовна розмальовка;

— логічні, мовні, математичні та інші цікав й розвивальні завдання;

— кросворд та сканворд.

Також варто прочитати оповідання Олени Колінько «Кактус Скрат і герої пустелі» та вірші Марії Людкевич та Лесі Вознюк.

До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу!

Також в лютневому випуску журналу «Маленький Розумник» картонна саморобка «Кактус».

Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!

Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними, тим паче, що на читачів у наступних випусках чекає кілька конкурсів з чудовими призами!

До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.

[/spoiler]

№1, 2019

От і розпочався новий рік. Скільки ж у нас сподівань та здогадок про те, яким він буде! Веселим? Захопливим? Непомітним? Казковим?
Але одне ми знаємо точно: цей рік має бути добрим! А про те, щоб все було добре, турбується дуже багато людей. Одні з них – пожежники. Саме про них та про те, як вберегтися під час пожежі й розповідається в першому випуску журналу «Маленький Розумник».

[spoiler effect=»simple»]В січневому номері діти прочитають про найрізноманітнішу протипожежну техніку: різноманітні автомобілі, кораблі, літаки і навіть потяги!
Далірубрика «Поради доречні, щоб життя було безпечним» розповість про те, як треба поводитися під час пожежі. Це дуже важливі знання. Їх треба не лише знати, а й час від часу робити ігрові тренувальні вправи, які подані далі в рубрик «Граймо!»
Потім діти зможуть виконати цікаві й корисні завдання: пройти буквенно-пожежнийлабіринт, виконати мовне завдання, розгадати спеціальний сканворд та кросворд, виконати математичні, логічні та мовні завдання. Надзвичайно цікаві!
А щоб попрацювати не тільки головою, можна зробити картонну саморобку – пожежний літак.
Також варто прочитати оповідання ВіктораЛукіна«Карамельні пригоди Полінки» та вірші Марії ЛюдкевичтаГригорія Фальковича, які проілюструвалаЮля Вус.
До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу! А на останній сторінці – розмальовка, яка перетворюється на справжній мультфільм!
Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!
Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними, тим паче, що на читачів у наступних випусках чекає кілька конкурсів з чудовими призами!
До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.[/spoiler]

Журналів багато не буває! Ти прочитав уже весь журнал і хочеш ще? Вихід є! В редакції можна замовити відразу всі примірники минулого й позаминулого років. Тільки уяви: отримати відразу 12 чи 24 журнали. Це ж купа ігор, розваг, оповідань та саморобок.

Тож не барися, а телефонуй до редакції за телефонами або пиши на вайбер:

067 915 23 91 (Київстар)
066 410 57 62 (МТС) viber

Умови читай в розділі Акції