Маленька фея та сім гномів

№12_2019

Зима прийшла і що на при несла? А от що: сніжок, морозець, сніговиків, санчата, лижі та ковзани, а ще – цілу купу веселих свят! А ще – новий випуск журналу зі збіркою 3D моделей! То що ж в свіженькому випуску?
Санчата з подарунком, зайчик, сова, оленятко, Єті, ельф, сніговик та снігоочисна машина – все те, що ти можеш зістріти в засніженгому лісі! Правда, про єті ми трохи сумніваємося, але хто знає?
Але в журналі не лише саморобки. А ще розповіді про те, як принести додому запах свята та цікаві ігри для зимової вечірки. А також логічні завдання та сканворд.
Тож приєднуйся до Маленької Феї та Маленького Розумника – відкривай «Зимові розваги» і майструй кумедні 3D моделі.

№11_2019

Ми – Маленька Фея та Маленький Розумник завжди цікавимося історією. Особливо нас цікавлять прадавні часи, коли довкола росли гігантські папороті, людей не існувало, а то тут, то там бігали, стрибали, плавали й літали динозаври.
І от ми подумали: навіщо нам мріяти про ті давно минулі часи, коли ми можемо зробити власні 3-Dмоделі динозаврів?!
Отже, в 11 випуску журналу дивовижні динозаврячі 3-Dмоделі: трицератопс, саркозух, дилофозавр, компсогнат, плезіозавр, диплодок, птеродактиль, тиранозавр.
Окрім 3-D моделей, в номері розповідається про історію зникнення динозаврів та про те чи можна клонувати цих прадавніх істот, щоб вони жили в нашому світі. а також – смішинки та сканворд «Рептилії».
Замовляйте збірку 3-D динозаврів в редакції «Маминого сонечка».

№10_2019

Ми – Маленька Фея та Маленький Розумник любимо щось майструвати. Особливо нам подобається робити 3-Dмоделі. Зазвичай кожен з нас робить щось окремо. Але цього разу ми вирішили зібрати всі наші моделі разом.Але щоб було веселіше, ми вирішили зробити істот, яких насправді… не існує.
Отже, в 10 випуску журналу дивовижні 3-Dмоделі: кусючі зубки, кажанчик-усміхайчик, гігантський восьминіг, веселий скелет, Золота рибка, дракончик, сфінкс, дивний силач та милий вуханчик.
Окрім цього читачі прочитають про найсильніших людей планети, дізнаються більше про єгипетські піраміди, в «Клубі питайликів» побачать відповіді на цікаві запитання та виконають веселі логічні завдання!

№9_2019

Канікули давно скінчилися. Почалися шкільні дні. Але ми знаємо,я к зробити навчання веселішим!

В журналі «Маленька Фея» №9 ми розповідаємо про найцікавіші додатки для веселого навчання. Завантажте їх на смартфон, планшет чи комп’ютер і матимете змогу вивчати анатомію людини, покращити знання української та вивчити іноземну мову.

В рубриці «Поради доречні, щоб життя було безпечним» розповідається як ставитися до реклами та що робити з власними нестримними бажаннями.

[spoiler effect=»simple»]

Також в номері:

— ребуси;

— математично-шкільні завдання;

— різноманітні мовні завдання;

— лісовий лабіринт;

— чайнворд «До школи»;

— розмальовка-шифровка;

— логічні, мовні, математичні та інші цікаві та розвивальні завдання;

— сканворд «Осінні квіти».

Також варто прочитати оповідання Наталії Смирнової «Чарівна вишня» і вірші Віри Правоторової та Марії Людкевич.

До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. У вересневому випуску журналу «МаленькаФея» відповідаємо на запитання про те, звідки береться дежавю та що таке прозорість.

Також в цьому випуску журналу аж три саморобки! «Зелений свин!», «Скутер» та чарівна коробочка «Морозиво».

Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!

Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними!

До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.

[/spoiler]


#7-8_2019_obkl_feya№7-8_2019

В липні та серпні читачі отримають незвичайний спеціальний випуск журналу. Адже що відбувається зазвичай влітку? Мандрівки! Кудись їхати й бачити нові місця – дуже цікаво! Але іноді в дорозі буває страшенно нудно. Особливо коли довго-довго їдеш в автомобілі, потязі чи автобусі, або чекаєш на літак, — час тягнеться повільно-повільно. І, щоб розважити наших читачів в дорозі, ми й підготували цей спарений спецвипск.

[spoiler effect=»simple»]В цьому незвичному журналі є все, щоб розважитися дорогою: сканворди, кросворди, логічні завдання, смішинки – набагато більше розваг, ніж в звичайному журналі!
Та мандрівки – це не лише розваги. В літніх подорожах можуть трапитися різні халепи. Щоб убезпечити дітей та їхні родини від неприємних несподіванок, в спецвипуску журналу є корисні пізнавальні статті: як безпечно засмагати та що робити при сонячних опіках, як навчитися плавати, що робити якщо в цій місцині дуже багато комарів та інші.
А коли вже приїхали на місце відпочинку – чим зайнятися? Ми пропонуємо в спецвипуску різні ігри, в які можна весело пограти на пляжі чи у воді.
Під час відпочинку настає мить, коли треба просто тихо відпочити. Чим можна зайнятися? Наприклад, почитати оповідання про відпочинок. Наприклад, оповідання «На морі», яке написала Оксана Давидова, а проілюструвала Ольга Ребдело. Та оповідання «Лісова пригода», яке написала Наталія Смирнова, а проілюструвала Дарина Скульська. А ще варто прочитати літні вірші Надіїї Степули та Анатолія Костецького.
Також в номері є кумедні сторінки-згиналки. Їх просто треба загнути за пунктирними лініями, навіть не виймаючи аркуші з журналу, і дивувати друзів смішними несподіваними зображеннями, які то з’являються, то ховаються.
Сподіваємося, вам сподобається наш спецвипуск, а поради стануть вам у нагоді, щоб ваш відпочинок був безпечним та приємним![/spoiler]

#6_2019_mf

№6, 201

Нарешті настало літечко! І разом з літом приходить спека. Звісно, добре, коли можна сходити на пляж чи випити прохолодного компоту. Але ж ваші домашні улюбленці не можуть такого зробити. Як же врятувати їх від спеки? А ще – скільки води може випити слон чи хом’ячок? Як живуть влітку тварини? Червневий номер журналу «Маленька Фея» розповідає про тварин і спеку. А ще – про історію виникнення іграшок. Також в номері:

[spoiler effect=»simple»]- незвичайна гра «Головоломний конструктор»; — саморобка «Папужка»; — математично-водопійні завдання; — різноманітні мовні завдання; — іграшковий чайнворд; — тест «Чи можна тебе пускати до лісу?»; — весела розмальовка; — логічні, мовні, математичні та інші цікаві та розвивальні завдання; — кросворд та сканворд. Також варто прочитати оповідання Віктора Лукіна«Вовкулака з трояндових кущів» і вірші Віри Правоторової та Людмили Морар. До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу! В травневому випуску журналу «Маленька Фея» відповідаємо на запитання про чарівну квітку папороті, яку шукають на свято Івана Купала. Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?! Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними! До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.[/spoiler]

№5, 2019

#5_2019_MFНапевно, кожен випробовував доповнену реальність. Наприклад, робив себеньку, а потім на екрані у вас з’являлися кумедні вушка, котячій хвостик чи величезні очі прибульця. І це, мабуть, найпростіший приклад. А розробники придумали де можна використовувати доповнену реальність – в навчанні, в мистецтві, в іграх. Та що там казати! Доповнена реальність є навіть в нашому журналі! Травневий номер журналу «Маленька Фея» розповідає про доповнену реальність. Отже, що таке доповнена реальність? Як вона працює? Де її використовують? Які існують цікаві та корисні програми з доповненою реальністю та як їх завантажити?

[spoiler effect=»simple»]Також в номері: — гра про домашніх тварин «У всіх свої секрети»; — саморобка «Секретна коробочка»; — математично-монстрячі завдання; — різноманітні судоку; — погодний лабіринт; — весела розмальовка; — логічні, мовні, математичні та інші цікаві та розвивальні завдання; — кросворд та сканворд; — «Майстер-клас» зачіска на випускний; — на останній сторінці обкладинки – зображення з доповненою реальністю! Також варто прочитати оповідання Ольги Войтенко «Гігант» і вірші Тетяни Савченко та Таїсії Цибульської. До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу! В травневому випуску журналу «Маленька Фея»відповідаємо на запитання «Яка країна найпопулярніша для життя, а яка – для відпочинку?» «З чого складається молоко і чому воно біле?» Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?! Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними! До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.[/spoiler]

№4, 2019

MF-4 Квітневий номер журналу «Маленька Фея» розповідає про родинні свята та про історію автомобілів. Які були найперші автомобілі та хто їх вигадав? Та як їде автомобіль? Як працює його двигун? Що символізують писанки та крашанки? Що означають малюнки на писанках? Також в номері: — гра «Автоперегони»; — саморобка «Святкова Настуся»; — Арт-майстерня «День мами»; — майстер-клас з виготовлення мила; — весела розмальовка; — логічні, мовні, математичні та інші цікаві та розвивальні завдання; — кросворд та сканворд. Також варто прочитати оповідання Ольги Войтенко «Бежева в квіточках» і вірші Григорія Фальковича та Таїсії Цибульської. До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу! Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?! Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними, тим паче, що на читачів у наступних випусках чекає кілька конкурсів з чудовими призами! До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.  

№3, 2019#3_2019_MF

Що таке час? Звідки він виник? Чому в годині саме 60 хвилин і чому їхня тривалість саме така? Чи задавала дитина вам такі запитання? Чи знали ви як відповісти на них? А ми знаємо! І розповімо вам. Адже березневий номер журналу «МаленькаФея» присвячений… часу!

[spoiler effect=»simple»]Та, цей журнал цікавий тим, що в ньому відразу кілька тем. Отже, в березневому випуску діти дізнаються все про час. Навчаться, як можна весело жартувати на 1 квітня. Дізнаються про весняні квіти, що занесені до Червоної книги та пограють разом з драконами! А щоб діти закріпили результат, в журналі є багато веселих завдань! Також варто прочитати оповідання Наталії Смірнової «Королева весна» з ілюстраціями Ольги Ребдело і вірші Янко Гортало та Марії Людкевич, які проілюструвала Юлія Вус. До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу! Всередині кожного випуску журналу – саморобка. В березневому випуску це – дракон! Також в журналі велика гра з ходами про драконів, а ще – драконяча розмальовка![/spoiler]

№2, 2019

MF-2 Лютневий номер журналу «Маленька Фея» розповідає про найдивовижніші рослини – кактуси.

[spoiler effect=»simple»]

Як бувають кактуси? Як виростити їх вдома? Як за ними доглядати?

Також в номері:

— розповідь про групи крові та по те, що таке кров;

— про українські слова у мовах світу;

— інформація про те, як боротися з авітамінозом;

— абетковий лабіринт;

— настільна гра за мультфільмом «Ральф Руйнівик 2: Інтернетрі»;

— мовна розмальовка;

— логічні, мовні, математичні та інші цікаві й розвивальні завдання;

— кросворд та сканворд.

Також варто прочитати оповідання Олени Колінько «Кактус Скрат і герої пустелі» та вірші Марії Людкевич та Лесі Вознюк.

До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу! А на останній сторінці – розмальовка, яка перетворюється на справжній мультфільм!

Також в лютневому випуску журналу «Маленька Фея» картонна саморобка «Кактус».

Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!

Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними, тим паче, що на читачів у наступних випусках чекає кілька конкурсів з чудовими призами!

[/spoiler] До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.

№1, 2019

Часом так хочеться влаштувати гарне свято! Запалити свічки, бенгальські вогники, запустит феєрверки… адже ми хочемо, щоб цей рік має бути добрим! А про те, щоб все було добре, турбується дуже багато людей. Одні з них – пожежники. Саме про них та про те, як вберегтися під час пожежі й розповідається в першому випуску журналу «МаленькаФея».

[spoiler effect=»simple»]В січневому номері діти прочитають врубриці «Поради доречні, щоб життя було безпечним» про те, як треба поводитися під час пожежі. Це дуже важливі знання. Їх треба не лише знати, а й час від часу робити ігрові тренувальні вправи, які подані далі в рубрик «Граймо!» Потім діти зможуть виконати цікаві й корисні завдання: пройти буквенно-пожежнийлабіринт, виконати мовне завдання, розгадати спеціальний сканворд та кросворд, виконати математичні, логічні та мовні завдання. Надзвичайно цікаві! Також варто прочитати оповідання ВіктораЛукіна«Карамельні пригоди Полінки» та вірші Марії Людкевич та Григорія Фальковича, які проілюструвалаЮля Вус. Одним з героїв оповідання є кіт. А чи знаєте ви, як живеться бездомним котиками та песикам? І чому тварини можуть бігати по снігу без взуття, абосі люди швидко змерзнуть? Про це ми розкажемо в січневому випуску журналу «Маленька Фея». І, щоб попрацювати не тільки головою, можна зробити картонну саморобку – песик, якого можна вдягати, щоб він не змерз під час зимової прогулянки. До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу! А на останній сторінці – розмальовка, яка перетворюється на справжній мультфільм! Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?! Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними, тим паче, що на читачів у наступних випусках чекає кілька конкурсів з чудовими призами! До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.[/spoiler]

Журналів багато не буває! Ти прочитав уже весь журнал і хочеш ще? Вихід є! В редакції можна замовити відразу всі примірники минулого й позаминулого років. Тільки уяви: отримати відразу 12  журналів. Це ж купа ігор, розваг, оповідань та саморобок. Тож не барися, а телефонуй до редакції за телефонами або пиши на вайбер:

066 410 57 62 (МТС) viber
067 915 23 91 (Київстар)
умови дивіться в розіді акціїї