Рекламодавцям

ДЛЯ РОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ

Пропонуємо співпрацю фізичним особам для реалізації наших дитячих видань гуртом і вроздріб у Вашому районі чи області .

Наші видання є якісними, кольоровими, одними із найдешевших дитячих журналів та газет, що існують на ринку України і мають попит серед наймолодших читачів. Ми працюємо більше 15 років у галузі дитячої періодики і знаємо, чого хочуть діти.
За додатковою інформацією звертатися у відділ маркетингу за

тел.: (044) 220-42-32,

тел./факс: (044) 220-42-33

 067 915 23 91,

063 878 19 92,

066 410 57 62.

* * *
ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ

Наша пропозиція – це ваше перспективне рішення!

Дослідження серед дітей та підлітків показують, що юні споживачі активно впливають на купівлю іграшок та шкільного приладдя. Думка дітей враховується при купівлі не лише товарів, якими користуватимуться вони самі, – мобільних телефонів, одягу, але й під час серйозніших і дорожчих покупок: телевізора, меблів, автомобіля тощо. А це означає, що яку б продукцію ви не виробляли, рекламу, повірте, варто розміщувати і на сторінках дитячих видань.

Чому варто розміщувати рекламу саме в наших кольорових виданнях?

Панове!

Наше видавництво займається видавничою справою вже 15 років. Від самого початку ми прагнемо випускати такі видання, які б утверджували українське слово на українській землі, були цікаві і корисні кожній маленькій людині.

Наше видавництво спрямоване насамперед на наймолодшу верству суспільства – дітей, адже наші діти сьогодні – це майбутнє України завтра. Через первісточка видавництва «Велику дитячу газету», а надалі журнал «ВДГ/вигадуй, думай, грай», журнали «Саморобки», «Маленька Фея і сім гномів», «Маленький розумник», «Мамине сонечко» для дітей від 2 до 5 та від 1 до 3 років ми виховуємо у юних читачах любов до Батьківщини, до рідної мови та рідного краю, історії і традицій українського народу, повагу до батьків, допомагаємо батькам та учителям у вихованні молодого покоління, представники якого незабаром стануть повноправними громадянами України. У наших виданнях розміщується велика кількість інформаційного матеріалу для дітей, конкурсів, які розвивають у маленького читача уяву, кмітливість, допомагають пізнати світ і себе, розвивати природні задатки.

Наші видання неодноразово займали перші місця на різноманітних виставках і отримали нагороди від Міністерства у справах сім’ї та молоді.

У 2010 році колектив видавництва був нагороджений Державним комітетом телебачення та радіомовлення Почесною грамотою за внесок у розвиток вітчизняного інформаційного простору та активну позицію у справі виховання підростаючого покоління. У грудні 2011 року журнал «Мамине сонечко для дітей від 2 до 5 років» відзначений Дежкомтелерадіо Дипломом переможця Всеукраїнського конкурсу на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва.

Також слід відзначити, що тільки нашими фахівцями видається журнал для діток віком від 1 до 3 рочків.

Наші видання передплачуються по всій Україні, розповсюджуються в роздріб, а це означає, що вся наша продукція опиняється в руках споживача і кожен із примірників буде прочитаний не тільки малечею, а принаймні, ще однією дорослою людиною в родині. Отже, ваші пропозиції побачать до півмільйона українців. Наші фахівці розробляють різні конкурси, ігри, головоломки, рекламні модулі тощо. Разом з вами ми зможемо активно діяти на ринку.
Вас зацікавила наша пропозиція? Тоді складаємо договір співпраці.

Наша адреса:

ТОВ «Видавництво «Мамине сонечко», вул. Закревського, 93 А, м. Київ, 02232.

Відділ реклами тел. (044) 220-42-33,

ел. адреса: mam-son@ukr.net

 
bigmir)net TOP 100bigmir)net TOP 100 Rated by MyTOPRated by MyTOP