Мамине сонечко від 2 до 5 років

 
№14_2017
MS_14_2017Тема – У ДЖУНГЛЯХ!
У номері:
• Аплікація-гра «Голодний бегемот» (розвиває дрібну моторику рук): бегемотик рухає щелепою вгору-вниз, малята повинні вкладати йому до ротика фрукти (з мисочки-кишеньки).
• Гра на розвиток уваги «ФРУКТИ ДЛЯ МАВПОЧОК» (Кидаємо кубик з фруктами, обираємо такий самий плід та вкладаємо його у рюкзачок своєї мавпочки. Чия мавпочка зібрала більше фруктів? Перемога!).
• Казка Таїсії Демидюк «Чи добре мати довгий ніс?» з завданнями на розвиток мовлення та дрібної моторики рук. Проілюстрував Володимир Штанко.
• Безліч завдань на розвиток мислення, уваги. Підготовки руки до письма.
• Творча картина з кавунових зернят «Мавпочка».
• Чудові віршики про удава та мавпеняткову зарядку. Проілюструвала Світлана Сова.
№13_2017 Якщо у вашому домі підростає невгамовне й допитливе дошкільня, яке любить пізнавати світ, бавитися у веселі ігри та робити яскраві аплікації і завдання, тоді «Мамине сонечко (від 2 до 5)» – журнал саме для нього! Завдяки йому дітки розвивають свою уяву, мовлення, увагу, творче та логічне мислення, тренують ручки і готують їх до письма, читають нові цікаві віршики та казочки і просто цікаво, корисно й весело проводять час!

Отож, навчайте і розвивайте свого малюка граючись! Шукайте тринадцятий випуск журналу «Мамине сонечко від 2 до 5» у поштових відділеннях та кіосках «Преса». І неодмінно передплатіть улюблений журнал вашої дитини до кінця року.

№ 12-2017 Дванадцятий номер журналу – дуже незвичайний! Адже всі завдання в ньому закручені навколо казки «Як Лошатко заблукало». Отож казковий коник на всіх сторінках шукає свою матусю. І де тільки при цьому він не побував: і біля конюшні, і на лужку, де пасуться інші коники, на озері і в садочку, в перукарні, де стрижуть песиків, і навіть в магазині! Маленькі ж читачі повинні допомагати Лошатку, виконуючи різні завдання.
Завдяки логічній аплікації дітки потренуються вирізати, клеїти та підбирати потрібні деталі за кольорами. А як цікаво потім погратися, відчиняючи та зачиняючи дверцята у стайнях з кониками!

А ще дітки послухають веселі віршики та виконають безліч завдань на розвиток мислення, уваги, дрібної моторики рук та письма.

 
  № 11-2017 MS_10_2017_coverТема одинадцятого червневого номера «Маминого сонечка» – кораблики! І це справжній рай для хлопчиків! Але й для дівчаток також знайдеться багато цікавого.

Отож, навчайте і розвивайте свого малюка граючись! Шукайте одинадцятий випуск журналу «Мамине сонечко від 2 до 5» у поштових відділеннях та кіосках «Преса». І неодмінно передплатіть улюблений журнал вашої дитини до кінця року.

   № 10-2017 
Тема  
 № 9-2017 Тема дев*ятого номера журналу для діток від 2 до 5 років «Мамине сонечко» — садимо город.

А ще у 9-му номері журналу для діток від 2 до 5 років «Мамине сонечко» є ритмічні віршики та безліч завдань на розвиток мислення, уваги та дрібної моторики.
З «Маминим сонечком» готуватися до школи так легко!

 

 

№ 8-2017
У восьмому номері журналу для діток від 2 до 5 років «Мамине сонечко» оселилися тваринки. Вони булькають у болоті, просяться до своїх матусь на спинки, губляться у зоопарку, літають лісом, жонглюють полуничками, стрибають з листочка на листочок та ховаються в очереті. А ще вони цілісінький день дрімають. Адже тема восьмого номеру «Маминого сонечка» — тварини, що не сплять уночі.

А ще у восьмому номері журналу для діток від 2 до 5 років «Мамине сонечко» є ритмічні віршики, цікавезна казочка про совенятко та його матусю, а також безліч завдань на розвиток мислення, уваги, дрібної моторики, підготовки руки до письма та математики.
З «Маминим сонечком» готуватися до школи так легко!

 

 

 
 №7_2017
Сьомий номер «Маминого сонечка» переповнений машинками. Вони їдуть, працюють, допомагають, рятують, перевозять вантажі , змагаються та паркуються. І все це на сторінках журналу. Адже тема сьомого номеру «Маминого сонечка» — машинки на роботі. І це справжній рай для хлопчиків! Але й для дівчаток знайдеться щось цікавеньке.

Та й це ще не все! Адже існує безліч ідей для творчості на тему «Машинки». І деякими «Мамине сонечко» поділиться на сторінці для батьків. Натхнення вам!

 

№4_2017

На початку весни дуже гостро стоїть питання про те, як бути здоровим: звідки ми беремо вітамінчики і що таке здорові звички? Про все це читачам журналу «Мамине сонечко від 2 до 5» береться розповісти веселий котик ЗдороВусик. Тож тема четвертого випуску – «Цікавинки-здоровинки».
Які ж таємниці здорового життя збирається розкрити діткам котик ЗдороВусик? 

Окрім цікавих і розвивальних завдань, ми підготували для малят також і нові художні твори: веселі віршики «Мікроб» Лесі Мовчун та «Смакота-муркота» Янко Гортало, а також чарівну казочку Олени Завітайло «Дивосупчик для Іринки» – із завданнями до неї. Всередині журналу ви також знайдете саморобні пальчикові іграшки «Котик і мишка», а на звороті журналу – цікаву гру з картками «Збери тваринку», спрямовану на розвиток уваги, логічного мислення та уяви. Її можна грати і в логічному порядку – складати тваринок правильно, або ж бавитися незвичайно – вигадувати нових кумедних тварин. Хто такий слоно-свинко-кінь? Не знаєте? Тоді шукайте четвертий випуск «Маминого сонечка від 2 до 5» і бавтеся разом із дитиною! 

MS_3_2017_cover-1№ 3_2017
Тема номеру: «Малювання»
• Логічна аплікація-гра «Палітра кольорів» – наповніть палітру для малювання барвистими фарбами;
• Гра з картками на розвиток уваги та пам’яті «Кольорові пари»;
• Творча картинка з елементами об’ємної аплікації «Пташечка»;
• Весела розмальовка «Незвичайні тварини» – з додатковим завданням на вивчення літер;
• Розвивальні сторіночки: математична малювалка, завдання на увагу та логіку, графічний диктант, лабіринт, завдання з формами та фігурами;
• Сторінка для батьків: «Малювання з дитиною: розвиваємо вільну й творчу особистість»
• Чудова казочка Оксани Давидової «Пензлик, олівець і мальований зайчик»;
• Веселий віршик Жанни Капшук «Кольорові кенгурята».
 MS_2_2017_cover
 
№ 2_2017
Тема номеру: «Крижані розваги»
• Математична аплікація-гра «Рибка для тюленя» – з рухомими деталями та цікавими завданнями;
• Творча картинка для оформлення маковим насінням і шматочками тканини «Пінгвінчик на ковзанах»;
• Іграшка-шнурівка «Ковзани»;
• Безліч яскравих забавок і завдань: граємо м’ячами разом із тюленями, катаємося на ковзанах та розмальовуємо крижану хатку разом із пінгвінами, ловимо рибку разом із вовчиками, вирізьблюємо чудові крижані фігури разом із веселими звірятами;
• Завдання на увагу та логіку, підготовка руки до письма, розмальовки та домальовки, лабіринт, завдання з літерами, розвиток дрібної моторики;
• Чудові віршики: «Тюлень» Галини Малик і «Моржі» Оксани Кротюк;
• Цікаве оповідання Марії Людкевич «Таємниця загублених речей».
 MS_1_2017
 
№1_2017 

Перший номер «Маминого сонечка» нового 2017 року – веселенький і солоденький! Адже його тема – «Солодощі»! Малята познайомляться із кумедним зайчиком Зефірчиком і разом з ним завітають у чарівну країну Солодяндію. Тут мешкають милі пряничкові чоловічки у пряникових будиночках, їздить поїзд, який розвозить смаколики, час від часу йде дощ із цукерок, а головне – тут буває справжній фестиваль солодощів! Усі ці дива читачі «Маминого сонечка від 2 до 5» побачать у вигляді чудових завдань, ігор та розмальовок.

А на звороті журналу ви знайдете кумедних мавпенят. Це – іграшки-прикраси до бананів «Мавпенята-веселята», які подарують багато гарного настрою і вам, і дитині!

 
Архів попередніх видань
 Журналів багато не буває! Ти прочитав уже весь журнал і хочеш ще? Вихід є! В редакції можна замовити відразу всі примірники минулого й позаминулого років. Тільки уяви: отримати відразу 12 чи 24 журнали. Це ж купа ігор, розваг, оповідань та саморобок.

Тож не барися, а телефонуй до редакції за телефонами:

(044) 362 58 50
067 915 23 91 (Київстар)
063 878 19 92 (life)
066 410 57 62 (МТС)

Вартість архівних к-тів журналу МС 2-5 роки:

2016 р. – 300,00 грн (24 номери журналу + 2 ж-ли «Маленька фея та сім гномів» і «Маленький розумник» у подарунок);
2015 р. – 250,00 грн (24 номери журналу + 2 ж-ли «Маленька фея та сім гномів» і «Маленький розумник» у подарунок);
2014 р. – 230,00 грн (22 номери журналу + 2 ж-ли «Маленька фея та сім гномів» і «Маленький розумник» у подарунок).

Вартість доставки одного архівного комплекту журналів
15,00 грн (посилкою через Укрпошту). Тому сума замовлення формується так: вартість комплекту + 15,00 грн за доставку Укрпоштою.
При відправці службою доставки «Нова пошта» потрібно на картку оплатити тільки вартість замовлення, а за доставку розрахуватись з Новою поштою при отриманні.

Оплата — на картку Приват Банку № 5168 7553 2575 5284.
Власник картки — Дорошенко Вадим Феодосійович (директор видавництва)

Після оплати прохання повідомити дату оплати та контакти для відправки замовлення на електронну адресу tak_@ua.fm