Мамине сонечко від 2 до 5 років

MS_16_2016_cover MS_15_2016_cover

MS_14_2016_cover-1 MS_13_2016_cover-1 MS_12_2016_cover-1 MS_11_2016_cover-1


MS_10_2016_coverАнонс травневого десятого номеру
Якщо у вашому домі підростає невгамовне й допитливе дошкільня, яке любить пізнавати світ, навчатися різним цікавим справам, бавитися у веселі ігри та робити яскраві аплікації і завдання, тоді «Мамине сонечко (від 2 до 5)» – журнал саме для нього! Завдяки йому дітки розвивають свою уяву, творчість, увагу, логічне мислення та мовлення, тренують ручки і готують їх до письма, читають нові цікаві віршики та казочки і просто гарно й весело проводять час!


Отож, навчайте і розвивайте свого малюка граючись! Шукайте десятий номер журналу «Мамине сонечко від 2 до 5» та передплатіть улюблений журнал вашого малюка до кінця цього року!


MS_9_2016_cover-1

«Мамине сонечко» (від 2 до 5), № 9
Тема номеру: «Парк розваг»
• Яскравий навчально-ігровий плакат «Парк розваг» – з рухомими деталями, персонажами-звірятками, ігровими й розвивальними завданнями;
• Аплікація «Карусель»;
• Цікаві завдання на розвиток уваги, логіки, математичних навичок, вивчення літер;
• Розмальовки, домальовки і прописи;
• Веселі віршики: «Білочки» Людмили Савчук та «М’яч» Лесі Мовчун;
• Казка Таїсії Демидюк «Як ведмедик букву загубив» із завданнями до казки.

MS_8_2016_cover-1

«Мамине сонечко» (від 2 до 5), № 8
Тема номеру: «Малюки і мами»
• Аплікація «Хто вилупиться з яєчок?» – з рухомими деталями;
• Гра «Малята-кенгурята» – аплікація-гра на вивчення літер;
• Іграшки-заготовки для подарунків «Веселі обіймашки»;
• Пізнавальні розповіді про тваринок-мам – «Турботливі матусі»;
• Творча картинка для оформлення пластиліном і соломинками для напоїв «Сова і совенятко» з казочкою про совенятко та його маму;
• Розвивальні завдання на розвиток уваги та логіки;
• Веселі віршики: «Ведмедик» Валентини Каменчук та «Найкраща мама» Оксани Кротюк;
• Казка Ганни Новик «Чому в мами серце гаряче»;
• Майстер-клас «Листівка до Дня мами»;
• Пальчикова гра-лічилка «Апельсин».

                                                                                 Анонс квітневого сьомого номеру

MS_7_2016_обкл-1Сьомий номер «Маминого сонечка (від 2 до 5)» наповнений весняною свіжістю і передсвятковим Великоднім настроєм. А що навесні допомагає природі ожити й розквітнути? Звісно, весняні дощики. Вони все навколо напувають силою і добром. А які ж бувають дощі? Звідки вони беруться? Навіщо потрібні природі? Про все це малята дізнаються на сторінках сьомого номеру журналу «Мамине сонечко (від 2 до 5)» з темою номеру «Дощики»!

А щоб наповнити ваші заняття з дітками творчістю та пізнавальним настроєм, ми підготували рубрику «Сторінка для батьків» з корисними та цікавими статтями «Експерименти з водою» та «Великодні саморобки». Тут ви знайдете незвичайні творчі ідеї для домашніх занять із малюками.

Анонс березневого шостого номеру

MS_6_2016_cover-1Шостий номер «Маминого сонечка (від 2 до 5)» дуже яскравий і барвистий. А ще – пізнавальний. Адже він наповнений безліччю веселих завдань із кружечками, квадратиками, ромбиками, трикутничками. Ви вже, напевно, здогадалися, що тема шостого номеру «Маминого сонечка» – «Вивчаємо фігури»!

Завдання номеру спрямовані не лише на вивчення фігур. Вони розвиватимуть дитячу увагу та логіку, допомагатимуть вивчати літери та вдосконалювати математичні навички. Також на сторінках шостого випуску «Маминого сонечка» ви знайдете аплікації, прописи, домальовки та розмальовки, які неодмінно потішать вашого малюка.
А ще носоріжко Ріжко та бегемотик Мотик підготували для маленьких читачів аж дві великі гри! Геометрична аплікація-гра «Кораблики» на початку журналу запропонує малятам попускати разом із носоріжком незвичайні іграшкові кораблики. А гра «Фігурка» зі спеціальними картонними деталями та полями для гри допоможе легко і цікаво вивчати фігурки та шукати їх у знайомих малюкові предметах!

Також шостий номер «Маминого сонечка (від 2 до 5)» подарує діткам веселий віршик Олега Майбороди «ТриКваКо» та незвичайну малювальну казочку Тетяни Поліщук «Зюзюка-Мазюка» з цікавими завданнями до неї. Усе це подарує маленьким читачам багато гарних вражень і допоможе розвиватися та пізнавати світ весело і яскраво!

Анонс березневого п’ятого номеру

MS_5_2016_cover-1П’ятий номер «Маминого сонечка (від 2 до 5)» дуже весняний, наповнений повітрям та легкістю. Адже в цьому номері дітки дізнаються про «Все, що літає»! І не просто дізнаються, а й гратимуться і виконуватимуть безліч незвичайних цікавих завдань із літачками, повітряними кульками та зміями, хмарками і метеликами, і, звісно ж, із пташечками.

Також березневий п’ятий номер «Маминого сонечка (від 2 до 5)» підготував для малят веселі весняні віршики, оформлені малюнками художниці Надії Дойчевої-Бут, та казочку Марії Пономаренко «Пісня Жайвора», ілюстрації до якої намалювала художниця Вікторія Скаканді. І вірші, і казка неодмінно надихнуть вашу малечку до радісної зустрічі весни і пташечок та подарують багато гарного настрою!

Анонс лютневого четвертого номеру

MS_4_2016_cover-1Четвертий номер «Маминого сонечка (від 2 до 5)» дуже барвистий і веселий. Адже тема цього номеру – «Іграшки»! І вже на початку четвертого номеру діток чекає аплікація-гра «Веселий потяг».

Крім того, четвертий номер «Маминого сонечка (від 2 до 5)» підготував для малят веселі віршики про іграшки, оформлені малюнками художниці Олени Сацути, та казочку Сергія Носенка «Про ведмежатко без лапки», ілюстрації до якої намалювала художниця Марія Фоя. А в кінці журналу малята знайдуть чудову веселу гру «Іграшкове доміно». Гратися в неї можна по-різному – всі варіанти гри описані в журналі. Ця цікава гра сприятиме розвиткові дитячого мислення та уваги, а також допоможе вам провести час із дитиною весело і яскраво!MS_3_2016_cover-1

 

Анонс січневого другого номеру

MS_2_2016_cover-1

Другий номер «Маминого сонечка (від 2 до 5)» дуже барвистий і веселий. Адже тема цього номеру – «Кольори»! Тож якщо ваш малюк ще не знає кольорів, це випуск журналу допоможе йому в їх вивченні. А якщо дитина обізнана з усією основною палітрою, то вона зможе повправлятися в розвитку своєї уваги, логіки, дрібної моторики – виконуючи веселі кольорові завдання та бавлячись у цікаві ігри.

Крім того, другий номер «Маминого сонечка (від 2 до 5)» підготував для малят веселі зимові віршики, оформлені малюнками художниці Наталі Затуловської, та казочку Ольги Зубер «Намисто для лисички», ілюстрації до якої намалювала художниця Вікторія Скаканді. А в кінці журналу ви знайдете чудову гру «Намисто для лисички» з картонними деталями до гри – кольоровими намистинками-сніжинками. Гратися в неї можна по-різному – всі варіанти гри описані в журналі. Ця цікава гра допоможе закріпити вивчені кольори та розвиватиме увагу й мислення вашого малюка.

MS_1_2016_cover-1

 
 
 
 
 
 
 
 Архів попередніх видань
 

Журналів багато не буває! Ти прочитав уже весь журнал і хочеш ще? Вихід є! В редакції можна замовити відразу всі примірники минулого й позаминулого років. Тільки уяви: отримати відразу 12 чи 24 журнали. Це ж купа ігор, розваг, оповідань та саморобок.

Тож не барися, а телефонуй до редакції за телефонами:

(044) 362 58 50

067 915 23 91 (Київстар)

063 878 19 92 (life)

066 410 57 62 (МТС)

Або пиши на скриньку: tak_@ua.fm

 Не барися, бо кількість журналів обмежена.