Мамине сонечко від 2 до 5 років

 
 
 
 
 
  
 № 9-2017 Тема дев*ятого номера журналу для діток від 2 до 5 років «Мамине сонечко» — садимо город.

А ще у 9-му номері журналу для діток від 2 до 5 років «Мамине сонечко» є ритмічні віршики та безліч завдань на розвиток мислення, уваги та дрібної моторики.
З «Маминим сонечком» готуватися до школи так легко!

 

 

№ 8-2017
У восьмому номері журналу для діток від 2 до 5 років «Мамине сонечко» оселилися тваринки. Вони булькають у болоті, просяться до своїх матусь на спинки, губляться у зоопарку, літають лісом, жонглюють полуничками, стрибають з листочка на листочок та ховаються в очереті. А ще вони цілісінький день дрімають. Адже тема восьмого номеру «Маминого сонечка» — тварини, що не сплять уночі.

А ще у восьмому номері журналу для діток від 2 до 5 років «Мамине сонечко» є ритмічні віршики, цікавезна казочка про совенятко та його матусю, а також безліч завдань на розвиток мислення, уваги, дрібної моторики, підготовки руки до письма та математики.
З «Маминим сонечком» готуватися до школи так легко!

 

 

 
 №7_2017
Сьомий номер «Маминого сонечка» переповнений машинками. Вони їдуть, працюють, допомагають, рятують, перевозять вантажі , змагаються та паркуються. І все це на сторінках журналу. Адже тема сьомого номеру «Маминого сонечка» — машинки на роботі. І це справжній рай для хлопчиків! Але й для дівчаток знайдеться щось цікавеньке.

Та й це ще не все! Адже існує безліч ідей для творчості на тему «Машинки». І деякими «Мамине сонечко» поділиться на сторінці для батьків. Натхнення вам!

 

№4_2017

На початку весни дуже гостро стоїть питання про те, як бути здоровим: звідки ми беремо вітамінчики і що таке здорові звички? Про все це читачам журналу «Мамине сонечко від 2 до 5» береться розповісти веселий котик ЗдороВусик. Тож тема четвертого випуску – «Цікавинки-здоровинки».
Які ж таємниці здорового життя збирається розкрити діткам котик ЗдороВусик? 

Окрім цікавих і розвивальних завдань, ми підготували для малят також і нові художні твори: веселі віршики «Мікроб» Лесі Мовчун та «Смакота-муркота» Янко Гортало, а також чарівну казочку Олени Завітайло «Дивосупчик для Іринки» – із завданнями до неї. Всередині журналу ви також знайдете саморобні пальчикові іграшки «Котик і мишка», а на звороті журналу – цікаву гру з картками «Збери тваринку», спрямовану на розвиток уваги, логічного мислення та уяви. Її можна грати і в логічному порядку – складати тваринок правильно, або ж бавитися незвичайно – вигадувати нових кумедних тварин. Хто такий слоно-свинко-кінь? Не знаєте? Тоді шукайте четвертий випуск «Маминого сонечка від 2 до 5» і бавтеся разом із дитиною! 

MS_3_2017_cover-1№ 3_2017
Тема номеру: «Малювання»
• Логічна аплікація-гра «Палітра кольорів» – наповніть палітру для малювання барвистими фарбами;
• Гра з картками на розвиток уваги та пам’яті «Кольорові пари»;
• Творча картинка з елементами об’ємної аплікації «Пташечка»;
• Весела розмальовка «Незвичайні тварини» – з додатковим завданням на вивчення літер;
• Розвивальні сторіночки: математична малювалка, завдання на увагу та логіку, графічний диктант, лабіринт, завдання з формами та фігурами;
• Сторінка для батьків: «Малювання з дитиною: розвиваємо вільну й творчу особистість»
• Чудова казочка Оксани Давидової «Пензлик, олівець і мальований зайчик»;
• Веселий віршик Жанни Капшук «Кольорові кенгурята».
 MS_2_2017_cover
 
№ 2_2017
Тема номеру: «Крижані розваги»
• Математична аплікація-гра «Рибка для тюленя» – з рухомими деталями та цікавими завданнями;
• Творча картинка для оформлення маковим насінням і шматочками тканини «Пінгвінчик на ковзанах»;
• Іграшка-шнурівка «Ковзани»;
• Безліч яскравих забавок і завдань: граємо м’ячами разом із тюленями, катаємося на ковзанах та розмальовуємо крижану хатку разом із пінгвінами, ловимо рибку разом із вовчиками, вирізьблюємо чудові крижані фігури разом із веселими звірятами;
• Завдання на увагу та логіку, підготовка руки до письма, розмальовки та домальовки, лабіринт, завдання з літерами, розвиток дрібної моторики;
• Чудові віршики: «Тюлень» Галини Малик і «Моржі» Оксани Кротюк;
• Цікаве оповідання Марії Людкевич «Таємниця загублених речей».
 MS_1_2017
 
№1_2017 

Перший номер «Маминого сонечка» нового 2017 року – веселенький і солоденький! Адже його тема – «Солодощі»! Малята познайомляться із кумедним зайчиком Зефірчиком і разом з ним завітають у чарівну країну Солодяндію. Тут мешкають милі пряничкові чоловічки у пряникових будиночках, їздить поїзд, який розвозить смаколики, час від часу йде дощ із цукерок, а головне – тут буває справжній фестиваль солодощів! Усі ці дива читачі «Маминого сонечка від 2 до 5» побачать у вигляді чудових завдань, ігор та розмальовок.

А на звороті журналу ви знайдете кумедних мавпенят. Це – іграшки-прикраси до бананів «Мавпенята-веселята», які подарують багато гарного настрою і вам, і дитині!

 
Архів попередніх видань
 Журналів багато не буває! Ти прочитав уже весь журнал і хочеш ще? Вихід є! В редакції можна замовити відразу всі примірники минулого й позаминулого років. Тільки уяви: отримати відразу 12 чи 24 журнали. Це ж купа ігор, розваг, оповідань та саморобок.

Тож не барися, а телефонуй до редакції за телефонами:

  • (044) 362 58 50
  • 067 915 23 91 (Київстар)
  • 063 878 19 92 (life)
  • 066 410 57 62 (МТС)

Або пиши на скриньку: tak_@ua.fm. Не барися, бо кількість журналів обмежена.