Мамине сонечко від 2 до 5 років

 

 

 

Анонс квітневого сьомого номеру

MS_7_2016_обкл-1Сьомий номер «Маминого сонечка (від 2 до 5)» наповнений весняною свіжістю і передсвятковим Великоднім настроєм. А що навесні допомагає природі ожити й розквітнути? Звісно, весняні дощики. Вони все навколо напувають силою і добром. А які ж бувають дощі? Звідки вони беруться? Навіщо потрібні природі? Про все це малята дізнаються на сторінках сьомого номеру журналу «Мамине сонечко (від 2 до 5)» з темою номеру «Дощики»!

А щоб наповнити ваші заняття з дітками творчістю та пізнавальним настроєм, ми підготували рубрику «Сторінка для батьків» з корисними та цікавими статтями «Експерименти з водою» та «Великодні саморобки». Тут ви знайдете незвичайні творчі ідеї для домашніх занять із малюками.

Анонс березневого шостого номеру

MS_6_2016_cover-1Шостий номер «Маминого сонечка (від 2 до 5)» дуже яскравий і барвистий. А ще – пізнавальний. Адже він наповнений безліччю веселих завдань із кружечками, квадратиками, ромбиками, трикутничками. Ви вже, напевно, здогадалися, що тема шостого номеру «Маминого сонечка» – «Вивчаємо фігури»!

Також шостий номер «Маминого сонечка (від 2 до 5)» подарує діткам веселий віршик Олега Майбороди «ТриКваКо» та незвичайну малювальну казочку Тетяни Поліщук «Зюзюка-Мазюка» з цікавими завданнями до неї. Усе це подарує маленьким читачам багато гарних вражень і допоможе розвиватися та пізнавати світ весело і яскраво!

Анонс березневого п’ятого номеру

MS_5_2016_cover-1П’ятий номер «Маминого сонечка (від 2 до 5)» дуже весняний, наповнений повітрям та легкістю. Адже в цьому номері дітки дізнаються про «Все, що літає»! І не просто дізнаються, а й гратимуться і виконуватимуть безліч незвичайних цікавих завдань із літачками, повітряними кульками та зміями, хмарками і метеликами, і, звісно ж, із пташечками.

Також березневий п’ятий номер «Маминого сонечка (від 2 до 5)» підготував для малят веселі весняні віршики, оформлені малюнками художниці Надії Дойчевої-Бут, та казочку Марії Пономаренко «Пісня Жайвора», ілюстрації до якої намалювала художниця Вікторія Скаканді. І вірші, і казка неодмінно надихнуть вашу малечку до радісної зустрічі весни і пташечок та подарують багато гарного настрою!

Анонс лютневого четвертого номеру

MS_4_2016_cover-1Четвертий номер «Маминого сонечка (від 2 до 5)» дуже барвистий і веселий. Адже тема цього номеру – «Іграшки»! І вже на початку четвертого номеру діток чекає аплікація-гра «Веселий потяг».

Крім того, четвертий номер «Маминого сонечка (від 2 до 5)» підготував для малят веселі віршики про іграшки, оформлені малюнками художниці Олени Сацути, та казочку Сергія Носенка «Про ведмежатко без лапки», ілюстрації до якої намалювала художниця Марія Фоя. А в кінці журналу малята знайдуть чудову веселу гру «Іграшкове доміно». Гратися в неї можна по-різному – всі варіанти гри описані в журналі. Ця цікава гра сприятиме розвиткові дитячого мислення та уваги, а також допоможе вам провести час із дитиною весело і яскраво!MS_3_2016_cover-1

 

Анонс січневого другого номеру

MS_2_2016_cover-1

Другий номер «Маминого сонечка (від 2 до 5)» дуже барвистий і веселий. Адже тема цього номеру – «Кольори»! Тож якщо ваш малюк ще не знає кольорів, це випуск журналу допоможе йому в їх вивченні. А якщо дитина обізнана з усією основною палітрою, то вона зможе повправлятися в розвитку своєї уваги, логіки, дрібної моторики – виконуючи веселі кольорові завдання та бавлячись у цікаві ігри.

Крім того, другий номер «Маминого сонечка (від 2 до 5)» підготував для малят веселі зимові віршики, оформлені малюнками художниці Наталі Затуловської, та казочку Ольги Зубер «Намисто для лисички», ілюстрації до якої намалювала художниця Вікторія Скаканді. А в кінці журналу ви знайдете чудову гру «Намисто для лисички» з картонними деталями до гри – кольоровими намистинками-сніжинками. Гратися в неї можна по-різному – всі варіанти гри описані в журналі. Ця цікава гра допоможе закріпити вивчені кольори та розвиватиме увагу й мислення вашого малюка.

MS_1_2016_cover-1

 
 
 
 
 
 
 
 Архів попередніх видань
 

Журналів багато не буває! Ти прочитав уже весь журнал і хочеш ще? Вихід є! В редакції можна замовити відразу всі примірники минулого й позаминулого років. Тільки уяви: отримати відразу 12 чи 24 журнали. Це ж купа ігор, розваг, оповідань та саморобок.

Тож не барися, а телефонуй до редакції за телефонами:

(044) 362 58 50

067 915 23 91 (Київстар)

063 878 19 92 (life)

066 410 57 62 (МТС)

Або пиши на скриньку: tak_@ua.fm

 Не барися, бо кількість журналів обмежена.