Мамине сонечко від 1 до 3

№ 11 2017

Теми: ОДЯГ та КОЛЬОРИ
Обкладинка: Корнелія Коляджин
У номері
• Картонні вкладки, що трансформуються в іграшку-сортер «ПРАЛЬНА МАШИНА» та гру «Підбери ЗВІРЯТАМ ОДЯГ». Ознайомлюють з чотирма кольорами. Вчать дитину сортувати предмети за певними ознаками. Розвивають мислення, увагу та дрібну моторику рук. Пральну машинку, одяг, звірят та праску можна використовувати для сюжетно-рольових ігор!
Гра з прорізами «Спіднички для звірят» (розвиває мислення, увагу та дрібну моторику рук). Деталі-спіднички вставляються у прорізи!
РОЗВИТОК СЕНСОРИКИ: створюємо картину «Светрик» з кольорових ниточок.
Гра «Знайди пару»: підбираємо частинки пазлів за кольором – шарфики до рукавичок.
Завдання на розвиток мислення: «зашиваємо» костюмчики звірят латочками, підбираємо речі за погодою, розкладаємо картки з одягом на полички!
Віршики про кицю, спідниці та гумові чобітки.
Пальчикова розмальовка для найменших «Котик у піжамці».
Лабіринт з тигреням та загубленою рукавичкою.
Завдання на розвиток уваги та дрібної моторики рук.
Сторінка для матусь: продовження про користь рольових ігор для дітей (що трапиться, якщо з дитиною не гратися; гра як школа спілкування).

№ 10 2017

Теми: ОСІНЬ та МАГАЗИН. Обкладинка: Корнелія Коляджин. У номері:• Картонна вкладка з грою «МАГАЗИН» (КАСОВИЙ АПАРАТ з кнопками, сканером та транспортною стрічкою, ще й кошик з продуктами та покупець – білочка з візочком, куди можна складати продукти!!!) Ця захоплива гра розвиває дрібну моторику рук, увагу, мислення, математичні здібності. Використовується для сюжетно-рольових ігор. Граючись, малятко задіює відразу дві руки, а це надзвичайно корисно!

• Логічна гра «Тракторці з гарбузами» (вчить дитину поняттям «великий-середній-маленький», розвиває мислення та дрібну моторику рук). Гарбузи вставляються у прорізи на кузовах тракторців за розмірами!
• Ліплення: робимо картину з їжачком об’ємною, наліплюючи кольорові пластилінові листочки.
• Завдання на розвиток мислення з КАРТКАМИ!
Рухомі сторінки «Багато – мало» та «Сонячна й дощова погода». Вивчаємо ці нові поняття, загортаючи й відгортаючи сторінки: ось на дереві багато листочків, а тепер їх мало, бо вони осипалися. Спостерігаємо, як вдягається ведмедик, коли надворі сонячно й коли крапає дощик.
• Віршик-руханка «Білочка» (для розвитку крупної моторики).
Розмальовка відтисками листя для найменших «Сова».
• Завдання на розвиток мислення, уваги та дрібної моторики рук.
Сторінка для матусь: про користь рольових ігор для дітей.

№ 9 2017 Обкладинка: Корнелія Коляджин У номері: • Пізнаємо світ «Тварини: мами та дитинчата». З картками-пазлами!!! • Картонна вкладка з грою «Вихователька шукає малят» (ця захоплива тренує дрібну моторику, розвиває мислення та увагу) – зі звірятами та картками з їжею для них; з вихователькою Кенгуру, у кишеньку до якої можна вставляти детальки; з рухомими віконцями-відгорталками!!! • Логічна гра «Мамині хвостики» (розвиває дрібну моторику рук, увагу, мислення, а ще з її допомогою можна вивчати поняття: маленький, середній, великий). Звірятка вставляються за зростом у прорізи біля своїх матусь! • Розвиток сенсорики: створюємо картину з вати «Ягнятко». • Рухомі сторінки «Багато – один» та «Перед – за». Вивчаємо ці нові поняття, загортаючи й відгортаючи сторінки: Ось зайчиків багато, а тут – один! Ось білочка перед кущем, а зараз вона сховалася за кущик! • Розмальовка для найменших «Лисичка». • Завдання на розвиток мислення, уваги та дрібної моторики рук. • Сторінка для матусь: м’яка розвивальна книжка – будинок для ляльки від «Творчої мами».

№ 8_2017

У номері: • Казка-гра з персонажами «Ріпка». До казки додається ріпка з довгим листочком-кишенькою, у яку вставляються картонні герої. У журналі подається 3 варіанти використання улюбленої дитячої казочки для наймолодших (руханка – коли малятко повторює зазначені рухи на певних словах; сюжетно-рольова гра з персонажами; лялькова вистава – герої вдягаються на пальці). • Логічна гра з прорізами «Хатки для мишок» (гра допомагає дитині засвоїти поняття «Маленький – середній — великий». • Гра «Більший−менший» (малятко має підібрати детальки до пазлів з трьох частинок). • Гра «Погодуй котиків» (дитина має обрати їжу за розміром для двох котиків – великого та маленького). • Шаблон для ліплення: прикрашаємо сукню дівчинки пластиліном. • Розмальовка пальчиками «Ріпка». • Завдання на розвиток мислення та уваги, віршики. • Сторінка для батьків «Поєдинок ґаджетів та книжок» (про те, чому не варто давати планшети та комп’ютери діткам до 3 років; про користь книжок та про те, як прищепити діткам любов до читання).

№ 7_2017

«Мамине сонечко (від 1 до 3)» – це журнал для наймолодших читачів. У ньому ви знайдете безліч яскравих розвивальних ігор і завдань, забавки із кумедними звірятами, веселі віршики та руханки, пальчикові розмальовки, картонні іграшки – усе найцікавіше і найкраще для занять із малятами.

Але основною родзинкою журналу «Мамине сонечко» для діток від 1 до 3 років є картонна вкладка з розвивальними іграми. Цього разу на малят чекає гра «Звірята на човниках», що розвиває мислення, увагу, дрібну моторику рук і може використовуватися як матеріал для сюжетно-рольових ігор. Тут дитині потрібно буде вставити у човники-кишеньки звірят, підібравши їх за забарвленням. Наступна картонна гра – «Від якої рибки хвостик?». Це такий собі незвичайний пазл, частинками якого є риб’ячі хвостики з різними малюнками. Складаючи рибок, малятко розвиває увагу, вчиться зосереджуватися, координувати рухи рук та. Також у сьомому номері «Маминого сонечка» дітки зможуть ознайомитися з основними геометричними фігурами, підбираючи та вставляючи у отвори тваринам животики різних форм . А ще у липневому журналі на малят чекають ритмічні віршики та навіть віршований масаж для рук (на зразок «Сороки-ворони»). І для дорослих знайдеться що почитати. Цього разу це стаття про творчі ідеї для літа, за допомогою яких матусі організують захопливий дачний відпочинок своїм малятам, створять для них справжню атмосферу дитинства, таку, що сповнена тепла й турботи, маминих розповідей, відкриттів, ідей та таємниць. Отож, навчайте і розвивайте свого малюка граючись! Шукайте липневий сьомий номер «Маминого сонечка від 1 до 3» у поштових відділеннях та в кіосках «Преса». І передплачуйте улюблений журнал вашого малюка до кінця року.

№ 6_2017

Тема червневого номеру – хто живе на деревах. Отож цього разу в журналі поселяться різні тваринки, що не бояться висоти. Вже на початку журналу на діток чекатимуть бджілки, що сидять у вулику на дереві і хочуть перелетіти на квіточки, щоб зібрати пилок. Так-так, бджілки зможуть рухатися по сторінці, адже це — логічна гра з прорізами. Бавитися нею – суцільне задоволення, до того ж гра розвиває дрібну моторику ручок, мислення та увагу дитини. Адже персонажів потрібно не просто переставляти, а брати до уваги колір квіточок та відерець у бджілок.

Саме так малятко створить справжнісіньку картину, просто вмочуючи пальчики у фарбу та ставлячи відбитки. Адже для цього в журналі для наймолодших читачів «Мамине сонечко» є кольоровий шаблон з товстими контурами. І для матусь є що почитати. Цього разу це стаття про те, як корисно діткам бавитися з різними матеріалами, що начебто бруднять руки: з пальчиковими фарбами, піском та глиною, з тістом та навіть з їжею. Адже нові тактильні відчуття – це «їжа» для нервової системи. Отож, навчайте і розвивайте свого малюка граючись! Шукайте червневий шостий номер «Маминого сонечка від 1 до 3» у поштових відділеннях та в кіосках «Преса». І передплачуйте улюблений журнал вашого малюка до кінця року.

 

№ 5_2017

П’ятий номер «Маминого сонечка» для наймолодших присвячено цифрам. Тож картонні вкладки журналу цього разу ряснітимуть іграми на вивчення цифр.

А ще у журналі такі захопливі рухомі сторінки. Варто лише їх загорнути, як мавпочка з*їсть банан, а ведмедик малинку. А оскільки номер присвячено цифрам, то й тут знайдеться, що порахувати. Також у 5 номері «Маминого сонечка» є віршики про жабок, сторінки з завданнями на розвиток мислення , уваги та дрібної моторики рук, а також сторінка для мам, цього разу — «Вчимося рахувати. 6 кроків уперед». І головне – що в журналі всі завдання та ігри під силу наймолодшим читачам!

№ 4_2017

Головною темою квітневого номеру журналу для діток від 1 до 3 років «Мамине сонечко» є солодка випічка.

А щоб перепочити після занять — у журналі є віршик-руханка «Печу-печу хлібчик». І головне – що всі завдання під силу наймолодшим читачам!

 

Sonechko#03_2017_obkl_MS

№ 3_2017 Тема номеру: «Птахи» • Логічна гра з прорізами «Колібрі» – розташовуємо за кольорами квіточки і пташечок колібрі; • Гра з пальчиковими персонажами «Лелече гніздо» – облаштовуємо гніздечко для сім’ї лелек; • Саморобка-іграшка «Ластівка» – цю пташечку можна запускати, як літачок; • Гра з прищіпками «Пташечки» – кольорові пташечки для прикрашання прищіпками (розвиваємо дрібну моторику ручок); • Рубрика «Пізнаємо світ» на тему «Птахи наших країв» – знайомимося з пташечками, що живуть в Україні,та граємо в гру на увагу за допомогою спеціальних карток; • Ліплення: прикрашаємо пір’їнки на хвості павича; • Рухома сторіночка: бавимося з папугами і фламінго; • Малювання пальчиками: проводимо доріжки для страусів, які дуже люблять бігати; • Розмальовка з синичками; • Чудові віршики: «Лелеки повернулися!» Галини Манів, «Синичка» Віри Багірової, «Ворон, ворон» Лідії Повх та «Одуд» Валентини Каменчук; • Сторінка для мам: «Творчі ідеї з пташками» – зустрічаємо весну яскраво і співочо!

Sonechko#02_2017_obkl-1 № 2_2017 Тема номеру: «Професії» • Логічна гра з прорізами «Звірята-художники» – виставляємо картини художників у рамочки різних форм; • Гра з прорізами та рухомими деталями «Відважні пожежники» – допомагаємо пожежникам ведмедику та песику загасити пожежу; • Рубрика «Пізнаємо світ» на тему «Професії» – знайомимося з різними професіями та граємо в гру на увагу за допомогою спеціальних карток; • Ліплення: приліплюємо кнопочки та клавіші на акордеон пінгвіна-музиканта; • Розвиток мислення: підбираємо речі, які необхідні баранчикові-кухарю; • Розвиток уваги: сортуємо овочі разом із коником-городником; • Малювання пальчиками: проводимо доріжки для тигрика-пілота, бегемотоньки-балерини і жабки-спортсменки; • Розмальовка: розфарбовуємо машинку слоника-будівельника;

№ 1_2017Sonechko#01_2017 Тема номеру: «Сніг-сніжок» • Логічна гра з прорізами «З неба падають сніжинки» – допомагаємо маленьким сніжинкам випурхнути з хмарки і опуститися на дахи будинків; • Гра з прорізами та рухомими деталями «Санчата-ґринджолята» – катаємо звірят на санчатах із гірки; • Пальчикова гра «Сніговики-футболісти» – іграшки-сніговики, які вдягаються на пальчики; • Гра для розвитку артикуляційного апарату «Лижні перегони» – щоб лижники їхали, треба дмухати!; • Рубрика «Пізнаємо світ» на тему «Сніговий транспорт» – знайомимося з різними веселими транспортними засобами для снігу; • Творча аплікація: вкутайте деревце у снігову ковдру; • Вивчаємо поняття «над – на – під» – завдання із сніжинками та рукавичками; • Малювання пальчиками: гуляємо по сніжку разом із зайчиками, малюємо доріжки для лижників, які з’їжджають із гірки; • Розмальовка із сніговичками; • Чудові віршики: «Мріяла мишка» Валентини Бондаренко, «Біла шубка» Лесі Мовчун, «Сніговички» Жанни Капшук; • Майстер-клас «Пальчикові фарби своїми руками» – робимо пальчикові фарби для малечі просто вдома!; • Умови нового конкурсу для активних мам «Творча мама».

Подивіться архів наших видань

Журналів багато не буває! Ти прочитав уже весь журнал і хочеш ще? Вихід є! В редакції можна замовити відразу всі примірники минулого й позаминулого років. Тільки уяви: отримати відразу 12 чи 24 журнали. Це ж купа ігор, розваг, оповідань та саморобок. Тож не барися, а телефонуй до редакції за телефонами:

  • (044) 362 58 50
  • 067 915 23 91 (Київстар)
  • 063 878 19 92 (life)
  • 066 410 57 62 (МТС)

Вартість архівних к-тів журналу МС 1-3 роки:

2014 – 2015 рр – 245,00 грн (14 номерів журналу за 2014–2015 рр. + 2 ж-ли МС 2-5 р. у подарунок);
2016 р. – 204,00 грн (12 номерів журналу за 2016 р. + 2 ж-ли МС 2-5 р. у подарунок).

Вартість доставки — 20,00 грн,  (посилкою через Укрпошту). Тому сума замовлення формується так: вартість комплекту + 20,00 грн  за доставку Укрпоштою.

При відправці службою доставки «Нова пошта» потрібно на картку оплатити тільки вартість замовлення, а за доставку розрахуватись з Новою поштою при отриманні.

Оплата — на картку Приват Банку № 5168 7423 4960 3088. Власник картки — Дорошенко Вадим Феодосійович (директор видавництва)

Після оплати прохання повідомити дату оплати та контакти для відправки замовлення на електронну адресу tak_@ua.fm