Маленький розумник

#7_2018_obkl-MR№7, 2018

Літо! Канікули! Так гарно відпочивати!
Липневий номер журналу «Маленький Розумник» присвячений… літньому відпочинку!
Що можна розповісти цікавого про це? – можете подумати ви? Але ж відпочинок може бути таким різним! І це дуже цікаво!
Всі герої журналу відпочивають по-різному. Маленький Розумник поїхав у велосипедну мандрівку і дає читачам логічні завдання та лабіринти. Маленька Фея грає в рухливі ігри та вчить грати в них читачів. Тарас Здивую-Вас – на археологічних розкопках. Це дуже цікаво! А читачі можуть разом з ним розгадати археологічний кросворд та мовні шифровки. Професор Головомийко відпочиває на пляжі. І розповідає про те, як безпечно засмагати, що робити при сонячних опіках, як захистити очі. А ще лає цікаві логічні завдання.

№6, 2018
#6_2018_pozВелосипеди, самокати, роликові ковзани, скейтборди та гіроскутери – весь цей транспорт щодня виїжджає в подвір’я та на паркові доріжки, везучи хлопчиків й дівчаток на прогулянку! Що з цього найбільше любить ваша дитина?
Червневий номер журналу «Маленький Розумник» присвячений… всьому дитячому транспорту!
Мабуть, усім цікаво, чому гіроскутер не падає? Відповідь на це запитання ви знайдете в 6 номері. Діти, які ще не опанували скейтборд, отримають майстер-клас з катання на цьому транспорті. А оповідки про різноманітні велосипеди розвеселять усіх!

№5, 2018

#5_2018_pozТравневий номер журналу «Маленький Розумник»розповідає пронайдивовижніші рослини.

Які рослини-хижаки ростуть в Україні? Як називаються найдивовижніші рослини світу і в чому їхні особливості?

Також в номері:

- розповідь про комп’ютерні ігри-квести для справжніх детективів;

- майстер-клас з приготування страв з овочів та фруктів;

- розповідь про тварин які зникли з Землі за останні 50 років;

- математична розмальовка;

- логічні, мовні, математичні та інші цікав й розвивальні завдання;

- кросворд та сканворд.

Також варто прочитати оповідання Ольги Войтенко«Насінина» і вірші Оксани Кротюк та Галини Малик.

До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу! А на останній сторінці – розмальовка, яка перетворюється на справжній мультфільм!

Також в травневому випуску журналу «Маленький Розумник» картонна саморобка «Лев».

Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!

Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними, тим паче, що на читачів у наступних випусках чекає кілька конкурсів з чудовими призами!

До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.

№4, 2018

#4_2018_obkl-3

Усі діти дуже люблять різноманітну техніку. А якщо ця техніка така різноманітна та ще й вміє літати, то захват усім гарантовано. От і Маленький Розумник не є винятком і теж полюбляє карколомні пригоди. Квітневий номер журналу «Маленький Розумник» подарує вашій дитині неймовірні події, про які годі було й мріяти, адже він присвячений… дивовижним літальним засобам!

№ 3_2018 

#3_2018_PozЧи ви знаєте, що нащадки динозаврів досі ходять між нами? Так і є! Хто вони? А про це розповідається в березневому випуску журналу «Маленький Розумник», який присвячений динозаврам!
Маленький Розумник разом з друзями розбиратиметься звідки взялися динозаври та куди зникли і чи зникли взагалі? А найцікавіше – ми зможемо дізнатися які саме динозаври мешкали колись на території України!

№ 2_2018

#2_2018_ob_MRХто такі справжні супергерої? Бетмен? Диво-жінка? Козаки? Чи наші воїни? Давайте розбиратися!
Саме цим і займуться герої журналу! Спочатку почитають статтю просупергероїв та звідки вони виникли. А потім виконають цікаві супер-завдання на розвиток логіки, математичних та мовленевих навичок, потренують увагу, розгадають кросворд та сканворд.
В улюбленій рубриці наших читачів «Клуб питайликів» ми визначемо, хто отримає звання Золотого питайлика. А також дамо відповіді на запитання читачів: «Чому мушля шумить, коли її прикладаєш до вуха», «Чи насправді зірка Бетельгейзе більша за Сонце» та розповімо про виникнення пошукової системи GOOGLE.

До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.

№ 1_2018 СПЕЦВИПУСК

#1_2016_SamorobkuВ січні передплатники отримали дивовижний спецвипуск – збірку саморобок. І тепер, холодними сніжними вечорами, можна власноруч виготовляти іграшки! А що може бути краще за іграшку, виготовлену власноруч?! Лише вісім таких іграшок!
Дійсно – чудовий сюрприз для читачів!

Архів попередніх видань 

Журналів багато не буває! Ти прочитав уже весь журнал і хочеш ще? Вихід є! В редакції можна замовити відразу всі примірники минулого й позаминулого років. Тільки уяви: отримати відразу 12 чи 24 журнали. Це ж купа ігор, розваг, оповідань та саморобок.

Тож не барися, а телефонуй до редакції за телефонами:

(044) 362 58 50
067 915 23 91 (Київстар)
063 878 19 92 (life)
066 410 57 62 (МТС)

Вартість архівних к-тів журналів МФ та МР :

2017 р. – 204,00 грн (12 номерів журналу)

2016 р. – 180,00 грн (12 номерів журналу)

Вартість доставки одного архівного комплекту журналів 

МФ, МР — 25,00 грн, (посилкою через Укрпошту). Тому сума замовлення формується так: вартість комплекту + 25,00 грн за доставку Укрпоштою.
При відправці службою доставки «Нова пошта» потрібно на картку оплатити тільки вартість замовлення, а за доставку розрахуватись з Новою поштою при отриманні.

Оплата - на картку Приват Банку № 5168 7422 1825 4815.

Власник картки — Білоус Олеся Орестівна

Після оплати прохання повідомити дату оплати та контакти для відправки замовлення на електронну адресу tak_@ua.fm