Маленький розумник

№4, 2018

#4_2018_obkl-3

Усі діти дуже люблять різноманітну техніку. А якщо ця техніка така різноманітна та ще й вміє літати, то захват усім гарантовано. От і Маленький Розумник не є винятком і теж полюбляє карколомні пригоди. Квітневий номер журналу «Маленький Розумник» подарує вашій дитині неймовірні події, про які годі було й мріяти, адже він присвячений… дивовижним літальним засобам!
На чому тільки не літають люди! Повітряні кулі, прості літакий й надзвукові, космічні ракети!.. Дізнавшись про це, діти поринуть у вир пригод своїх журнальних друзів.
Дізнавшись про те, як люди піднялися в небо, діти зможуть виконати цікаві й корисні завдання: пройти літальний-лабіринт, розрахувати висоту польоту повітряних куль, розгадати спеціальний сканворд, зробити креслення літака, виконати математичні, логічні та мовні завдання. Надзвичайно цікаві!
А щоб не знудитися, можна навчитися робити орігамі та зробити картонну саморобку – космічний винищувач «Х-WING».
Також варто прочитати оповідання тетяни Савченко «Про те, як ми рятували кошеня» і вірші Віри Правоторової та Ігоря Калинця, які проілюструвала Катерина Степаніщева.
До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу! А на останній сторінці – розмальовка, яка перетворюється на справжній мультфільм!
Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!
Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними, тим паче, що на читачів у наступних випусках чекає кілька конкурсів з чудовими призами!
До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.

 

№ 3_2018 

#3_2018_PozЧи ви знаєте, що нащадки динозаврів досі ходять між нами? Так і є! Хто вони? А про це розповідається в березневому випуску журналу «Маленький Розумник», який присвячений динозаврам!
Маленький Розумник разом з друзями розбиратиметься звідки взялися динозаври та куди зникли і чи зникли взагалі? А найцікавіше – ми зможемо дізнатися які саме динозаври мешкали колись на території України!
А дізнавшись це, можна буде й виконати завдання: пройти динозавро-лабіринт, розгадати спеціальний сканворд, виконати математичні, логічні та мовні завдання. Надзвичайно цікаві!
А щоб не знудитися, можна навчитися робити новий фокус, пекти веселе печиво та зробити картонну саморобку – динозавра Усміхайлика.
Також варто прочитати оповідання Юлі Смаль «Дорослий» і вірші Марії Людкевич та Лесі Вознюк, які проілюструвала Марія Фоя.
До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу!
Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!
Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними, тим паче, що на читачів у наступних випусках чекає кілька конкурсів з чудовими призами!
До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.

№ 2_2018

#2_2018_ob_MRХто такі справжні супергерої? Бетмен? Диво-жінка? Козаки? Чи наші воїни? Давайте розбиратися!
Саме цим і займуться герої журналу! Спочатку почитають статтю просупергероїв та звідки вони виникли. А потім виконають цікаві супер-завдання на розвиток логіки, математичних та мовленевих навичок, потренують увагу, розгадають кросворд та сканворд.
В улюбленій рубриці наших читачів «Клуб питайликів» ми визначемо, хто отримає звання Золотого питайлика. А також дамо відповіді на запитання читачів: «Чому мушля шумить, коли її прикладаєш до вуха», «Чи насправді зірка Бетельгейзе більша за Сонце» та розповімо про виникнення пошукової системи GOOGLE.

До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.

№ 1_2018 СПЕЦВИПУСК

#1_2016_SamorobkuВ січні передплатники отримали дивовижний спецвипуск – збірку саморобок. І тепер, холодними сніжними вечорами, можна власноруч виготовляти іграшки! А що може бути краще за іграшку, виготовлену власноруч?! Лише вісім таких іграшок!
Дійсно – чудовий сюрприз для читачів!

Архів попередніх видань 

Журналів багато не буває! Ти прочитав уже весь журнал і хочеш ще? Вихід є! В редакції можна замовити відразу всі примірники минулого й позаминулого років. Тільки уяви: отримати відразу 12 чи 24 журнали. Це ж купа ігор, розваг, оповідань та саморобок.

Тож не барися, а телефонуй до редакції за телефонами:

(044) 362 58 50
067 915 23 91 (Київстар)
063 878 19 92 (life)
066 410 57 62 (МТС)

Вартість архівних к-тів журналів МФ та МР :

2017 р. – 204,00 грн (12 номерів журналу)

2016 р. – 180,00 грн (12 номерів журналу)

Вартість доставки одного архівного комплекту журналів 

МФ, МР — 25,00 грн, (посилкою через Укрпошту). Тому сума замовлення формується так: вартість комплекту + 25,00 грн за доставку Укрпоштою.
При відправці службою доставки «Нова пошта» потрібно на картку оплатити тільки вартість замовлення, а за доставку розрахуватись з Новою поштою при отриманні.

Оплата - на картку Приват Банку №   5168 7422 1823 9873.
Власник картки - Дорошенко Вадим Феодосійович (директор видавництва)

Після оплати прохання повідомити дату оплати та контакти для відправки замовлення на електронну адресу tak_@ua.fm