Маленька фея та сім гномів

№ 3, 2018

#3_2018_FejaХто боїться динозаврів? Звісно, ніхто! Бо їх давно не існує. Але ж які вони були? І чи існують їхні нащадки?
Саме про це дізнаватиметься Маленька Фея в березневому випуску журналу. Звідки взялися динозаври та куди зникли? І навіть – де саме на території України мешкали вони колись! А щоб було ще цікавіше, Фея разом з друзями та читачами виконуватиме різноманітні динозавро-завдання: математичні, логічні, мовні, розв’язуватиме сканворд та кросворд.
Та не лише динозаврами можна займатися разом з журналом. Фея навчить читачів пекти динозавряче печиво та робити дивовижний фокус. А юні художники можуть побачити малюнки читачів в рубриці «Художня галерея Маленької Феї».
Далі всі любителі літератури зможуть подикламувати вірші Марії Людкевич та Лесі Вознюк з ілюстраціями Марії Фої. А потім – почитати оповідання Юлі Смаль «Дорослий».
До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу!
В кожному журналі на читачів чекає саморобка. В третьому номері читачі журналу зроблять яскраву «Динозавриху Дилофозаврію».
Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!

№ 2, 2018

Хто такі справжні супергерої? Бетмен? Диво-жінка? Козаки? Чи наші воїни? Давайте розбиратися!
Саме цим і займуться герої журналу! А потім можна виконати різноманітні дивовижні завдання.
Якщо набридне супергеройська тема – не біда! Можна більше дізнатися про хвилястих папужок.

Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!

№ 1, 2018 СПЕЦВИПУСК

#1_2016_SamorobkuВ січні передплатники отримали дивовижний спецвипуск – збірку саморобок. І тепер, холодними сніжними вечорами, можна власноруч виготовляти іграшки! А що може бути краще за іграшку, виготовлену власноруч?! Лише вісім таких іграшок!
Дійсно – чудовий сюрприз для читачів!

Архів попередніх видань

Журналів багато не буває! Ти прочитав уже весь журнал і хочеш ще? Вихід є! В редакції можна замовити відразу всі примірники минулого й позаминулого років. Тільки уяви: отримати відразу 12 чи 24 журнали. Це ж купа ігор, розваг, оповідань та саморобок.
Тож не барися, а телефонуй до редакції за телефонами:

(044) 362 58 50
067 915 23 91 (Київстар)
063 878 19 92 (life)
066 410 57 62 (МТС)

Вартість архівних к-тів журналів МФ та МР :

2017 р. – 240,00 грн (12 номерів журналу)

2016 р. – 180,00 грн (12 номерів журналу)

Вартість доставки одного архівного комплекту журналів 

 МФ, МР — 25,00 грн, (посилкою через Укрпошту). Тому сума замовлення формується так: вартість комплекту + 25,00 грн за доставку Укрпоштою.
При відправці службою доставки «Нова пошта» потрібно на картку оплатити тільки вартість замовлення, а за доставку розрахуватись з Новою поштою при отриманні.

Оплата — на картку Приват Банку №  5168 7423 4960 3088.
Власник картки — Дорошенко Вадим Феодосійович (директор видавництва)

Після оплати прохання повідомити дату оплати та контакти для відправки замовлення на електронну адресу tak_@ua.fm