Маленька фея та сім гномів

#12_2017_MF

№ 12, 2017 

№ 11, 2017 

Що любить Маленька Фея? Звичайно. Гуляти в лісі та допомагати тваринкам. Але часом вона любить і пограти в комп’ютерні ігри. І, що найцікавіше, вона вчиться програмувати. А це зробити просто, якщо знати, що існують комп’ютерні ігри, які навчають програмуванню. Саме про такі ігри й розповідається в листопадовому випуску журналу.

А ще разом з Феєю ви можете почитати вірші, оповідання, виконати різноманітні завдання. І зробити саморобку – Принцесу Осінь! А ще в номері – розмальовка-принцеса, що рухається!
До речі, передплата на наступний рік вже розпочалася! Поспішайте на пошту. Або зателефонуйте в редакцію і ми допоможемо вам передплатити журнал «Маленька Фея» на наступний рік!

.

#11_2017_feja

№ 10, 2017 

#10_2017_MF

Скільки відомих людей у світі! Вчені, актори, винахідники, спортсмени, письменники та політики. А от цікаво, як вони здобули свою славу? Може, якщо ми дізнаємося їхню таємницю, то зможемо повторити і так само прославитися?
А ми в цьому допоможемо!
Адже жовтневий випуск журналу розкриває рецепти всесвітньої слави! І все це на прикладі Стіва Джобса, Джамали, Бенедикта Камбербетча, Братів Кличків та наших героїв – маленького Розумника та Маленької Феї!
Поради та розповіді проілюстровані розвивальними завданнями: логічними, математичними, мовними та завданнями на увагу. В номері – угорський кросворд, сканворд та мальовані завдання.
А ще в десятому випуску журналу в рубриці «Майстер-клас» розповідається про те. Як зробити свій відеоблог та розкриваються секрети гарного відео. В рубриці «Клуб питайликів» даються відповіді на запитання «Чому деякі вулкани перестають бути активними», «Чому люди не розуміють мову тварин» та «Чи розуміють нас тварини?». І, звичайно, є матеріали, присвячені великому святу – Дню Українського Козацтва та Захисника вітчизни!
Як і в кожному нашому журналі, в журналі № 10 є цікавий вірш від Марії Людкевич, які проілюстрували Наталя та Олег Коваленки, та оповідання «Як Оленка в кіно знімалася», яке написав Віктор Лукін а проілюструвала Оля Смірнова.
Багато матеріалів в журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу!
Наші читачі дуже люблять саморобки, які є в кожному випуску журналу. В десятому номері журналу це надзвичайно милі котик та песик з кісточкою.
Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!
Отже, поспішайте на пошту і передплатіть!
До речі, помічено, що діти, які читають журнали видавництва «Мамине сонечко», краще навчаються у школі.

 

№ 9, 2017

Нарешті скінчилося літо і розпочалася осінь – час, коли всі друзі нарешті приїхали з відпочинку і готові з ранку до ночі розповідати про літні пригоди. А що це означає? Що саме час влаштувати вечірку!
Дев’ятий випуск журналу розповідає про те, як влаштувати найвеселішу та найзапальнішу вечірку!
Як придумати тему вечірки, як виготовити запрошення – про це розповідається на перших сторінках. А далі – найцікавіші та найнезвичайніші ідеї розваг з друзями, «Майстер-клас» про смачні ігри з бутербродами та тест, за яким можна перевірити усіх своїх гостей і разом посміятися.

Наші читачі дуже люблять саморобки, які є в кожному випуску журналу . У дев’ятому номері журналу це лялька, що йде на піжамну вечірку. А на останній сторінці журналу – новинка! – розмальовка, яка оживає!

#08_2017_MF

Серпневий випуск журналу розповідає про диво-тварин.
Отже, в серпневому номері:
- скільки тварин живе на Землі?
- Чи існує олень з іклами?
- Де живе блакитний дракон?
- Як вирахувати вік собаки на людські роки?
- Як пошити м’якеньку тваринку?
- А також – історія першого ключа й замка, розповідь про політ крізь Земну кулю.
І все це чергується з кумедними логічними завдання на розвиток уваги, математичних та мовних знань!
Як і завжди, в цьому випуску є гарна картонна саморобка.
Також в серпневому випуску журналу вірші Лесі Мовчун та Віри Правоторової та нове несподіване й загадкове оповідання Ольги Войтенко.

#07_2017_obkl_MF№7_2017

Що робити на канікулах, коли вже все набридло? Наш журнал дасть відповідь на це питання! Адже сьомий номер присвячений саме літнім розвагам!
Отже, в липневому номері:
- секрети вдалої риболовлі;
- ігри в дорозі;
- майстер-клас з приготування літніх смаколиків;
- найцікавіші розваги в інтернеті;
- розповідь пор перші батарейки та про те, що таке ДНК;
- гарна картонна саморобка.
І все це чергується з кумедними логічними завдання на розвиток уваги, математичних та мовних знань!
Також в серпневому випуску журналу – вірш-тест про безпеку Олега Майбороди та оповідання Аліни Штефан «Шафа під сливою».

#06_2017_MF№6_2017 Нарешті настало літо! А разом з ним – прийшли канікули! А коли тепло й канікули, то куди тягне найбільше? До моря! До речі, чи знаєте ви – скільки у світі морів? Про це ви дізнаєтеся в рубриці «За тридев’ять земель» якщо прочитаєте статтю та виконайте цікаве логічне завдання.

 

#05_2017_obkl-2№5_2017

Усі діти дуже люблять різноманітні пригоди. А якщо ці пригоди незвичайні, а часом і неочікувані, то захват усім гарантовано. От і Маленький Розумник з Маленькою Феєю не є винятком і теж полюбляють карколомні пригоди. Травневий номер журналу «Маленький Розумник» та «Маленька Фея» подарують вашій дитині неймовірні події, про які годі було й мріяти, адже він присвячений…

Тож якщо вашій дитині вже є 5 років і більше, ви піклуєтесь про розвиток своєї дитини та про її відпочинок, передплатіть їм журнал «Маленький Розумник» або «Маленька Фея і сім гномів» – подаруйте неймовірні пригоди та казкове навчання!

#04_2017_obkl-2№4_2017

Що це за загадкові Чорні діри знаходять вчені в Космосі? І чи справді це – діри? Чи просто старезні зірки? Чи можна крізь них пролетіти?

Тож якщо вашій дитині вже є 5 років і більше, ви піклуєтесь про розвиток своєї дитини та про її відпочинок, передплатіть їм журнал «Маленький Розумник» або «Маленька Фея і сім гномів» – подаруйте неймовірні пригоди та казкове навчання!

 

 

 

#03_2017_obkl_Mf№3_2017

Чому у нас то зима, то весна, то літо? А чому коло Екватора завжди тепло? Чому на Полюсах – холодно? Чому взагалі змінюються пори року? І чому коли у нас весна, на іншому боці Землі – осінь?

А вирізавши з обкладинки та додаткових сторінок усі деталі до саморобки, ваша дитина отримає собі у колекцію нову паперову екзотичну іграшку-несподіванку – «Качкодзьоба». Шукайте пояснення як гратися, та саму іграшку в 3-му номері!
Тож якщо вашій дитині вже є 5 років і більше, ви піклуєтесь про розвиток своєї дитини та про її відпочинок, передплатіть їм журнал «Маленький Розумник» або «Маленька Фея і сім гномів» – подаруйте неймовірні пригоди та казкове навчання!

№2 2017
Хто живе в густих лісах? Хто живе у високих горах? Хто ховається від людей, але лишає на снігу величезні сліди? Снігова людина!
От і Маленький Розумник разом з Маленькою Феєю вирушили за величезними слідами. Адже другий номер журналів «Маленький Розумник» та «Маленька Фея і сім гномів» присвячений сніговій людині – єті! Читаючи журнал, ваша дитина не тільки гратиметься, а й розвиватиметься та дізнаватиметься нове та цікаве!

#01_2017_feja №1_2017

Що шукають з лопатою чи молотком? Для чого потрібні старовинні карти та знання історії? Щоб знайти скарб!
От і Маленький Розумник разом з Маленькою Феєю вирішили пошуки скарби. Перший номер журналу  «Маленька Фея і сім гномів» присвячений скарбам та кристалам! Читаючи журнал, ваша дитина не тільки гратиметься, а й розвиватиметься та дізнаватиметься нове та цікаве!

Архів попередніх видань

Журналів багато не буває! Ти прочитав уже весь журнал і хочеш ще? Вихід є! В редакції можна замовити відразу всі примірники минулого й позаминулого років. Тільки уяви: отримати відразу 12 чи 24 журнали. Це ж купа ігор, розваг, оповідань та саморобок.
Тож не барися, а телефонуй до редакції за телефонами:

(044) 362 58 50
067 915 23 91 (Київстар)
063 878 19 92 (life)
066 410 57 62 (МТС)

Вартість архівних к-тів журналів МФ та МР :

2016 р. – 180,00 грн (12 номерів журналу)

Вартість доставки одного архівного комплекту журналів 

 МФ, МР — 20,00 грн, (посилкою через Укрпошту). Тому сума замовлення формується так: вартість комплекту + 20,00 грн за доставку Укрпоштою.
При відправці службою доставки «Нова пошта» потрібно на картку оплатити тільки вартість замовлення, а за доставку розрахуватись з Новою поштою при отриманні.

Оплата — на картку Приват Банку №  5168 7423 4960 3088.
Власник картки — Дорошенко Вадим Феодосійович (директор видавництва)

Після оплати прохання повідомити дату оплати та контакти для відправки замовлення на електронну адресу tak_@ua.fm