Маленька фея та сім гномів

№12, 2018

#12_2018_feyaЧого з нетерпінням чекають і дівчатка, і хлопчики? Зимових свят! Адже це пора казок, див, подарунків та несподіванок! А грудневий випуск журналу «Маленька Фея» додасть ще більше святкового настрою та допоможе підготуватися до святкових вечірок!

Мабуть, кожна дівчинка хоче стати казковою принцесою на новорічній вечірці! Маленька Фея вирішила допомогти в цьому і розмістила в журналі цілий майстер-клас зі створення святкової зачіски!

Та до свята треба не лише гарно вбратися, а й знайти чим розважити друзів. В цьому допоможе секрет диво-фокуса.

Далі читачі дізнаються про те, скільки років Діду Морозу, хто такий Святий Миколай та прочитають про кумедні новорічні звичаї різних країн.

Та всіх перед святами турбує питання: «Що ж подарувати друзям та рідним?». Маленька Фея і в цьому допоможе: запропонує різні ідеї для цікавих подарунків, які може підготувати навіть найменший школяр!

А окрім того в журналі багато святкових завдань: математичний лабіринт, мовна шифровка, диво-кросворд, іграшковий лабіринт, сканворд та інші.

Також варто прочитати оповідання Оксани Давидової «Пожежа на ялинці» і вірші Тетяни Винник та Лесі Вознюк, які проілюструвала Юля Вус.

До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу!

Всередині кожного випуску журналу – саморобка. В грудневому випуску це – ніжний янгелик, який прикрасить твою кімнату чи ялинку!

А ще в цьому випуску журналу «Маленька Фея» сюрприз – гра на цілий розворот! Отже, запасайтеся гральним кубиком, фішками та кличне друзів!

На останній сторінці журналу – розмальовка, яка перетворюється на справжній мультфільм!

Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!

Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними, тим паче, що на читачів у наступних випусках чекає кілька конкурсів з чудовими призами!

До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.

 

№11, 2018
#11_2018_feya_ob

Знаєте, чим займається Маленька Фея прохолодними вечорами? Вона дивиться різноманітні блоги в інтернеті. Наприклад, про те, як робити цікаві саморобки, чи історії з життя кумедних тваринок, або розповіді про жінок-науковиць. І це надзвичайно цікаво! Саме тому МаленькаФея разом з друзями вирішила створити свій відеоблог. І розповісти читачам листопадового випуску журналу «МаленькаФея» про те, як це найкраще зробити.

№10, 2018

#10_2018_MF

Дівчатка не люблять техніку? А от і ні! Усім дітям цікаво – як працюють підйомні крани та зводять будинки! А яких тільки підйомних кранів не існує! Автокрани, баштові крани, величезні крани-тітани та маленькі крани-павучки.

Але всі вони виконують дуже потрібну роботу: піднімають вантажі. І діти дуже люблять спостерігати за роботою кранів. От і Маленька Фея не є винятком і теж полюбляє крани. Жовтневий номер журналу «Маленька Фея» подарує вашій дитині неймовірні події, про які годі було й мріяти, адже він присвячений… підйомним кранам та Дню захисника УкраїниВ жовтневому номері діти прочитають про найдивовижніші підйомні крани з книги рекордів Гіннеса. А потім зможуть виконати цікаві й корисні завдання: пройти будівельні-лабіринти, розрахувати швидкість, з якою працюють підйомні крани, розгадати спеціальний кросворд, виконати математичні, логічні та мовнізавдання. А також почитати про День захисника Вітчизни, розгадати логічнезавдання – хто з військовослужбовців чоловіків та жінок яке має прізвище та звання, а потім пройти спеціальний тест. Все надзвичайно цікаво!

Також варто прочитати оповідання Ольги Войтенко «Біла тростина» з ілюстраціями Олександра Шатохіна та вірші Оксани Кротюк і Юлі Смаль, які проілюструвала Юля Вус.

До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу!

В кожному журналі на читачів чекає саморобка. В десятому номері читачі журналу отримають аж дві яскраві саморобки – сірого кота та руденьку кицю. Вони такі гарненькі! А на останній сторінці журналу – розмальовка, яка перетворюється на справжній мультфільм!

Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!

Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними, тим паче, що на читачів у наступних випусках чекає кілька конкурсів з чудовими призами!

До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.

№9, 2018

#9_2018_MF

Зараз ніхто й ніяк не може бійтися без принтера. Відкрив файл, натиснув на кнопочку – і ось тобі вже роздрукована доповідь чи фотографія. Але в наш світ вже прийшли 3D-принтери. На них можна друкувати різноманітні об’ємні предмети! Як же працюють 3D-принтери? Що можна надрукувати на них? Що треба заправляти в такий принтер – папір, пластик, тісто? Чи може клітини людського тіла?!

 

№8, 2018 #8_2018_MF

Чим би зайнятися в серпні? Піти у похід! А найцікавіші походи де? В Карпатах! Дивовижні секрети Карпат і розгадуватиме Маленька Фея в серпневому випуску журналу. Скільки цікавого можна дізнатися про них! Просто неймовірно скільки таємниць і несподіванок приховують вони. Чи знаєте ви, що в Карпатах знаходять скелети залишки мамонтів та скелети інших давно вимерлих тварин? А те, що там є унікальний грязьовий вулкан? А що там є рослина, яка росте найшвидше у світі? Якщо цього мало – можна виконати різноманітні завдання та розгадати сканворд. Всім любителям літератури сподобаються вірші Марії Людкевич та Лесі Вознюк з ілюстраціями Олександри Болотової. А також оповідання Ольги Войтенко «Кет і велет», яку проілюструвала Юлія Вус.

Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними, тим паче, що на читачів у наступних випусках чекає кілька конкурсів з чудовими призами! До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.

#7_2018_obkl-MF№7, 2018

Яке ж тільки чудове літечко! А вдвічі краще, якщо в тебе веселі канікули. Маленька Фея теж вирішили відпочити. І ви дізнаєтеся, як саме, адже липневий номер журналу «Маленька Фея» присвячений… літньому відпочинку!

№6, 2018 #6_2018_obkl_feyaНа чому більше полюбляють кататися дівчатка? Велосипеди, самокати, роликові ковзани, скейтборди та гіроскутери – весь цей транспорт щодня беруть дівчатка, щоб покататися. Червневий номер журналу «Маленька Фея» присвячений… всьому дитячому транспорту! Мабуть, усім цікаво, чому гіроскутер не падає? Відповідь на це запитання ви знайдете в 6 номері. Діти, які ще не опанували скейтборд, отримають майстер-клас з катання на цьому транспорті. А оповідки про різноманітні велосипеди розвеселять усіх!

№5, 2018

#5_2018_feyaТравневий номер журналу «МаленькаФея» розповідає про найдивовижніші рослини. Які рослини-хижаки ростуть в Україні? Як називаються найдивовижніші рослини світу і в чому їхні особливості? Також в номері: - розповідь про комп’ютерні ігри-квести для справжніх детективів; - майстер-клас з приготування страв з овочів та фруктів; - розповідь про тварин які зникли з Землі за останні 50 років; - математична розмальовка; - логічні, мовні, математичні та інші цікав й розвивальні завдання; - кросворд та сканворд.

№4, 2018

#4_2018_obkl-1

Дівчатка не люблять техніку? А от і ні! Усім дітям цікаво – як керувати повітряною кулею чи зробити літак! Маленька Фея не є винятком і теж полюбляє карколомні пригоди. Квітневий номер журналу «Маленька Фея» подарує вашій дитині неймовірні події, про які годі було й мріяти, адже він присвячений… дивовижним літальним засобам! На чому тільки не літають люди! Повітряні кулі, прості літаки й надзвукові, космічні ракети!.. Дізнавшись про це, діти поринуть у вир пригод своїх журнальних друзів.

№ 3, 2018

#3_2018_FejaХто боїться динозаврів? Звісно, ніхто! Бо їх давно не існує. Але ж які вони були? І чи існують їхні нащадки? Саме про це дізнаватиметься Маленька Фея в березневому випуску журналу. Звідки взялися динозаври та куди зникли? І навіть – де саме на території України мешкали вони колись! А щоб було ще цікавіше, Фея разом з друзями та читачами виконуватиме різноманітні динозавро-завдання: математичні, логічні, мовні, розв’язуватиме сканворд та кросворд.

№ 2, 2018

Хто такі справжні супергерої? Бетмен? Диво-жінка? Козаки? Чи наші воїни? Давайте розбиратися! Саме цим і займуться герої журналу! А потім можна виконати різноманітні дивовижні завдання. Якщо набридне супергеройська тема – не біда! Можна більше дізнатися про хвилястих папужок.

Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!

№ 1, 2018 СПЕЦВИПУСК

#1_2016_SamorobkuВ січні передплатники отримали дивовижний спецвипуск – збірку саморобок. І тепер, холодними сніжними вечорами, можна власноруч виготовляти іграшки! А що може бути краще за іграшку, виготовлену власноруч?! Лише вісім таких іграшок! Дійсно – чудовий сюрприз для читачів!

Архів попередніх видань

Журналів багато не буває! Ти прочитав уже весь журнал і хочеш ще? Вихід є! В редакції можна замовити відразу всі примірники минулого й позаминулого років. Тільки уяви: отримати відразу 12 чи 24 журнали. Це ж купа ігор, розваг, оповідань та саморобок. Тож не барися, а телефонуй до редакції за телефонами:

(044) 362 58 50 067 915 23 91 (Київстар) 063 878 19 92 (life) 066 410 57 62 (МТС)

Вартість архівного к-ту журналу «Маленька Фея» :

2016 — 2017 р. – 240,00 грн (комплект з 12 номерів за 2016-2017 роки)

Оплата — на картку Приват Банку № 5168 7422 1825 4815.

Власник картки — Білоус Олеся Орестівна

Після оплати прохання повідомити дату оплати, номер мобільного телефону отримувача та адресу для відправки замовлення на електронну адресу tak_@ua.fm

Доставка замовлення — посилкою  Новою поштою або Укрпоштою. За доставку ви розраховуєтесь самостійно при отриманні.