Маленька фея та сім гномів

#7-8_2019_obkl_feya№7-8_2019

В липні та серпні читачі отримають незвичайний спеціальний випуск журналу. Адже що відбувається зазвичай влітку? Мандрівки! Кудись їхати й бачити нові місця – дуже цікаво! Але іноді в дорозі буває страшенно нудно. Особливо коли довго-довго їдеш в автомобілі, потязі чи автобусі, або чекаєш на літак, — час тягнеться повільно-повільно. І, щоб розважити наших читачів в дорозі, ми й підготували цей спарений спецвипск.

#6_2019_mf

№6, 201

Нарешті настало літечко! І разом з літом приходить спека. Звісно, добре, коли можна сходити на пляж чи випити прохолодного компоту. Але ж ваші домашні улюбленці не можуть такого зробити. Як же врятувати їх від спеки? А ще – скільки води може випити слон чи хом’ячок? Як живуть влітку тварини? Червневий номер журналу «Маленька Фея» розповідає про тварин і спеку. А ще – про історію виникнення іграшок. Також в номері:

№5, 2019

#5_2019_MFНапевно, кожен випробовував доповнену реальність. Наприклад, робив себеньку, а потім на екрані у вас з’являлися кумедні вушка, котячій хвостик чи величезні очі прибульця. І це, мабуть, найпростіший приклад. А розробники придумали де можна використовувати доповнену реальність – в навчанні, в мистецтві, в іграх. Та що там казати! Доповнена реальність є навіть в нашому журналі! Травневий номер журналу «Маленька Фея» розповідає про доповнену реальність. Отже, що таке доповнена реальність? Як вона працює? Де її використовують? Які існують цікаві та корисні програми з доповненою реальністю та як їх завантажити?

№4, 2019

MF-4 Квітневий номер журналу «Маленька Фея» розповідає про родинні свята та про історію автомобілів. Які були найперші автомобілі та хто їх вигадав? Та як їде автомобіль? Як працює його двигун? Що символізують писанки та крашанки? Що означають малюнки на писанках? Також в номері: — гра «Автоперегони»; — саморобка «Святкова Настуся»; — Арт-майстерня «День мами»; — майстер-клас з виготовлення мила; — весела розмальовка; — логічні, мовні, математичні та інші цікаві та розвивальні завдання; — кросворд та сканворд. Також варто прочитати оповідання Ольги Войтенко «Бежева в квіточках» і вірші Григорія Фальковича та Таїсії Цибульської. До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу! Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?! Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними, тим паче, що на читачів у наступних випусках чекає кілька конкурсів з чудовими призами! До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.  

№3, 2019#3_2019_MF

Що таке час? Звідки він виник? Чому в годині саме 60 хвилин і чому їхня тривалість саме така? Чи задавала дитина вам такі запитання? Чи знали ви як відповісти на них? А ми знаємо! І розповімо вам. Адже березневий номер журналу «МаленькаФея» присвячений… часу!

№2, 2019

MF-2 Лютневий номер журналу «Маленька Фея» розповідає про найдивовижніші рослини – кактуси.

Як бувають кактуси? Як виростити їх вдома? Як за ними доглядати?

Також в номері:

— розповідь про групи крові та по те, що таке кров;

— про українські слова у мовах світу;

— інформація про те, як боротися з авітамінозом;

— абетковий лабіринт;

— настільна гра за мультфільмом «Ральф Руйнівик 2: Інтернетрі»;

— мовна розмальовка;

— логічні, мовні, математичні та інші цікаві й розвивальні завдання;

— кросворд та сканворд.

Також варто прочитати оповідання Олени Колінько «Кактус Скрат і герої пустелі» та вірші Марії Людкевич та Лесі Вознюк.

До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу! А на останній сторінці – розмальовка, яка перетворюється на справжній мультфільм!

Також в лютневому випуску журналу «Маленька Фея» картонна саморобка «Кактус».

Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!

Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними, тим паче, що на читачів у наступних випусках чекає кілька конкурсів з чудовими призами!

До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.

№1, 2019

Часом так хочеться влаштувати гарне свято! Запалити свічки, бенгальські вогники, запустит феєрверки… адже ми хочемо, щоб цей рік має бути добрим! А про те, щоб все було добре, турбується дуже багато людей. Одні з них – пожежники. Саме про них та про те, як вберегтися під час пожежі й розповідається в першому випуску журналу «МаленькаФея».

Архів попередніх видань

Журналів багато не буває! Ти прочитав уже весь журнал і хочеш ще? Вихід є! В редакції можна замовити відразу всі примірники минулого й позаминулого років. Тільки уяви: отримати відразу 12 чи 24 журнали. Це ж купа ігор, розваг, оповідань та саморобок. Тож не барися, а телефонуй до редакції за телефонами:

 067 915 23 91 (Київстар)

063 878 19 92 (life)

066 410 57 62 (МТС)

Вартість архівного к-ту журналу «Маленька Фея» :

 – 300,00 грн (комплект з 12 номерів — збір журналів за різні роки)

Оплата — на картку Приват Банку № 5168 7422 1825 4815.

Власник картки — Білоус Олеся Орестівна

Після оплати прохання повідомити дату оплати, номер мобільного телефону отримувача та адресу для відправки замовлення на електронну адресу

mam-son@ukr.net

Доставка замовлення — посилкою  Новою поштою або Укрпоштою. За доставку ви розраховуєтесь самостійно при отриманні.