ВДГ /вигадуй думай грай/

№7_2018

#7_2018_obkl

  Всі люблять літній відпочинок! От тільки всі люди розуміють відпочинок по-різному. Хтось, щоб відпочити, йде мандрувати горами. А хтось хоче просто лежачи на сонечку. Але розваги собі можна знайти будь-де! Особливо, якщо з вами журнал «Вигадуй, думай, грай», адже липневий номер журналу «Вигадуй, думай, грай» присвячений літньому відпочинку! Всі герої журналу відпочивають по-різному. Але цього року вони вирішили…

№6_2018

#6_2018_VDGЩо влітку найвеселіше? Купатися в річці? Дивитися телевізор? Грати в комп’ютерні ігри? Ні! Кататися на велосипеді, самокаті, роликових ковзанах, скейтбордах та гіроскутерах! І ми це точно знаємо. Адже червневий номер журналу «Вигаду, думай, грай» присвячений… всьому дитячому транспорту! Мабуть, усім цікаво, чому гіроскутер не падає? Відповідь на це запитання ви знайдете в 6 номері. Діти, які ще не опанували скейтборд, отримають майстер-клас з катання на цьому транспорті. А оповідки про різноманітні велосипеди розвеселять усіх!

№5_2018

#5_2018_ob_1Травневий номер журналу «Вигадуй, думай, грай» розповідає про найдивовижніші рослини. Які рослини-хижаки ростуть в Україні? Як називаються найдивовижніші рослини світу і в чому їхні особливості? Також в номері: — розповідь про комп’ютерні ігри-квести для справжніх детективів; — майстер-клас з приготування страв з овочів та фруктів; — розповідь про тварин які зникли з Землі за останні 50 років; — математична розмальовка; — логічні, мовні, математичні та інші цікав й розвивальні завдання; — кросворд та сканворд.

№4_2018

1stor Потепліло, зазеленіло листячко – нарешті прийшла справжня весна! То що ж прочитають читачі цієї весняної днини в четвертому випуску журналу «Вигадуй, думай, грай»? Номер відкриває розповідь про те, як люди навчилися літати. Від штучних крил, через повітряні кулі, перші літаки і аж до польотів у Космос. А до них і наші співвітчизники доклади руку!

№3_2018

#3_2018_VDGВ третьому номері на читачів чекають такі великі, такі зубаті, такі хвостаті! Динозаври! Скільки цікавого можна дізнатися про них! Просто неймовірно скільки дино-секретів вже відрито. А скільки ще приховано! Але ми, наприклад, знаємо де на території України мешкали які динозаврики. А також звідки взялися динозаври та куди поділися. Якщо цього мало – можна виконати різноманітні завдання та розгадати сканворд.

 

№2_2018

#2_2018_ob_VDGХто такі справжні супергерої? Бетмен? Диво-жінка? Козаки? Чи наші воїни? Давайте розбиратися!

Саме цим і займуться герої журналу! Спочатку почитають статтю просупергероїв та звідки вони виникли. А потім виконають цікаві супер-завдання на розвиток логіки, математичних та мовленевих навичок, потренують увагу, розгадають кросворд та сканворд.

Якщо набридне супергеройська тема – не біда! Можна більше дізнатися про хвилястих папужок.

Далі всі любителі літератури зможуть подикламувати вірші Марії Людкевич та Юлі Смаль. А потім – почитати оповідання Ольги Войтенко «Моя бабуся супергерой».

В улюбленій рубриці наших читачів «Клуб питайликів» ми визначемо, хто отримає звання  Золотого питайлика. А також дамо відповіді на запитання читачів: «Чому мушля шумить, коли її прикладаєш до вуха», «Чи насправді зірка Бетельгейзе більша за Сонце» та розповімо про виникнення пошукової системи GOOGLE.

До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу!

В кожному журналі на читачів чекає саморобка. В другому номері на читачів журналу чекає саморобка «Суперкіборг».

Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!

Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними, тим паче, що на читачів у наступних випусках чекає кілька конкурсів з чудовими призами!

До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.

№1_2018 СПЕЦВИПУСК

#1_2016_SamorobkuВ січні передплатники отримали дивовижний спецвипуск – збірку саморобок. І тепер, холодними сніжними вечорами, можна власноруч виготовляти іграшки! А що може бути краще за іграшку, виготовлену власноруч?! Лише вісім таких іграшок! Дійсно – чудовий сюрприз для читачів!

Архів попередніх видань

Журналів багато не буває! Ти прочитав уже весь журнал і хочеш ще? Вихід є! В редакції можна замовити відразу всі примірники минулого й позаминулого років. Тільки уяви: отримати відразу 12 чи 24 журнали. Це ж купа ігор, розваг, оповідань та саморобок. Тож не барися, а телефонуй до редакції за телефонами:

  • (044) 362 58 50
  • 067 915 23 91 (Київстар)
  • 063 878 19 92 (life)
  • 066 410 57 62 (МТС)

Вартість архівних к-тів журналу ВДГ:

2017 р. – 240,00 грн (12 номерів журналу)

2016 р. – 200,00 грн (12 номерів журналу)

Вартість доставки одного архівного комплекту журналів 

25,00 грн, (посилкою через Укрпошту). Тому сума замовлення формується так: вартість комплекту + 25,00 грн за доставку Укрпоштою. При відправці службою доставки «Нова пошта» потрібно на картку оплатити тільки вартість замовлення, а за доставку розрахуватись з Новою поштою при отриманні.

Оплата - на картку Приват Банку № 5168 7422 1825 4815.

Власник картки — Білоус Олеся Орестівна

Після оплати прохання повідомити дату оплати та контакти для відправки замовлення на електронну адресу tak_@ua.fm