ВДГ /вигадуй думай грай/

 №12_2018

#12_2018_VDGГрудень! І чого найбільше зараз чекають хлопці й дівчата? Канікул? Сніжних боїв? Святого Миколая? Нового року? Різдва? Та усього! Зима – це, мабуть, найвеселіша пора! Сніжок рипить під ногами, а навкруги сяють різнокольорові гірлянди. І відразу стає затишно й казково! А коли діти отримають грудневий випуск журналу «Вигадуй, думай, грай», то святкового настрою стане ще більше!

Відкривається журнал секретом диво-фокуса, яким можна вразити друзів.

А закінчується – неймовірно гарним майстер-класом по створенню святкової зачіски. А посередині…

Читачі дізнаються про те, скільки років Діду Морозу, хто такий Святий Миколай та прочитають про кумедні новорічні звичаї різних країн.

Та всіх перед святами турбує питання: «Що ж подарувати друзям та рідним?». Маленький Розумник і в цьому допоможе: запропонує різні ідеї для цікавих подарунків, які може підготувати навіть найменший школяр!

А окрім того в журналі багато святкових завдань: математичний лабіринт, мовна шифровка, диво-кросворд, іграшковий лабіринт, сканворд та інші.

Також варто прочитати оповідання Оксани Давидової «Пожежа на ялинці» і вірші Тетяни Винник та Лесі Вознюк, які проілюструвала Юля Вус.

До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу! В грудневому випуску ми відповідаємо на запитання «Як виглядала перша маска та де вона взялася?» та

Всередині кожного випуску журналу – саморобка. В грудневому випуску це – ракета для навколосвітніх перегонів! Та розповідаємо про українських собак-супергероїв.

А ще в цьому випуску журналу «Вигадуй, думай, грай» сюрприз – гра на цілий розворот! Отже, запасайтеся гральним кубиком, фішками та кличне друзів!

На останній сторінці журналу – розмальовка, яка перетворюється на справжній мультфільм!

Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!

Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними, тим паче, що на читачів у наступних випусках чекає кілька конкурсів з чудовими призами!

До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.

 

№11_2018
#11_2018_ob_VDG

Сучасні діти й підлітки багато часу проводять в інтернеті. Чим вони там займаються? Спілкуються з друзями, дивляться мультфільми, грають в ігри і, звичайно ж дивляться різноманітні відеоблоги. Що таке відеоблоги, які різновиди блогів існують та найцікавіше – як створити власний відеожурнал?! Як це можна зробити, розповість читачам листопадовий випуск журналу «Вигадуй, думай, грай».
Спершу читачів розважить тест із стрілочками, за допомогою якого можна визначити тему свого майбутнього блогу.

До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.

№10_2018

#10_2018_obkl_VDG_2

Зажовтіло листячко, стало прохолодніше – прийшла осінь! То що ж прочитають читачі цієї осінньої днини в десятому випуску журналу «Вигадуй, думай, грай»?

До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.

 

№9_2018

#9_2018_VDGЗараз ніхто й ніяк не може бійтися без принтера. Відкрив файл, натиснув на кнопочку – і ось тобі вже роздрукована доповідь чи фотографія. Але в наш світ вже прийшли 3D-принтери. На них можна друкувати різноманітні об’ємні предмети!
Як же працюють 3D-принтери? Що можна надрукувати на них? Що треба заправляти в такий принтер – папір, пластик, тісто? Чи може клітини людського тіла?!
А ще ми дізналися, що такі принтери вже ставлять в деяких школах, щоб швидко й просто можна було б надрукувати ручку чи лінійку. Почитавши про такі дивовижі, можна виконати різноманітні завдання та розгадати сканворд.
Школярам, напевно, цікаво буде пройти тест «Як до тебе ставляться вчителі?».
Всім любителям літератури сподобаються вірші Марії Людкевич та Григорія Фальковича з ілюстраціями Інги Леві. А також оповідання Тетяни Савченко «Фарбована черепаха», яке проілюструвала Юлія Вус.

№8_2018

#8_2018_VDGВ серпні ми святкуємо велике свято – День Незалежності! До цього свята ми підготували номер, який розповість читачам більше пор нашу країну. Адже цей номер присвячений Карпатам!
Скільки цікавого можна дізнатися про них! Просто неймовірно скільки таємниць і несподіванок приховують вони. Чи знаєте ви, що в Карпатах знаходять скелети залишки мамонтів та скелети інших давно вимерлих тварин? А те, що там є унікальний грязьовий вулкан? А що там є рослина, яка росте найшвидше у світі?
Якщо цього мало – можна виконати різноманітні завдання та розгадати сканворд.

 

№7_2018

#7_2018_obkl

  Всі люблять літній відпочинок! От тільки всі люди розуміють відпочинок по-різному. Хтось, щоб відпочити, йде мандрувати горами. А хтось хоче просто лежачи на сонечку. Але розваги собі можна знайти будь-де! Особливо, якщо з вами журнал «Вигадуй, думай, грай», адже липневий номер журналу «Вигадуй, думай, грай» присвячений літньому відпочинку! Всі герої журналу відпочивають по-різному. Але цього року вони вирішили…

№6_2018

#6_2018_VDGЩо влітку найвеселіше? Купатися в річці? Дивитися телевізор? Грати в комп’ютерні ігри? Ні! Кататися на велосипеді, самокаті, роликових ковзанах, скейтбордах та гіроскутерах! І ми це точно знаємо. Адже червневий номер журналу «Вигаду, думай, грай» присвячений… всьому дитячому транспорту! Мабуть, усім цікаво, чому гіроскутер не падає? Відповідь на це запитання ви знайдете в 6 номері. Діти, які ще не опанували скейтборд, отримають майстер-клас з катання на цьому транспорті. А оповідки про різноманітні велосипеди розвеселять усіх!

№5_2018

#5_2018_ob_1Травневий номер журналу «Вигадуй, думай, грай» розповідає про найдивовижніші рослини. Які рослини-хижаки ростуть в Україні? Як називаються найдивовижніші рослини світу і в чому їхні особливості? Також в номері: — розповідь про комп’ютерні ігри-квести для справжніх детективів; — майстер-клас з приготування страв з овочів та фруктів; — розповідь про тварин які зникли з Землі за останні 50 років; — математична розмальовка; — логічні, мовні, математичні та інші цікав й розвивальні завдання; — кросворд та сканворд.

№4_2018

1stor Потепліло, зазеленіло листячко – нарешті прийшла справжня весна! То що ж прочитають читачі цієї весняної днини в четвертому випуску журналу «Вигадуй, думай, грай»? Номер відкриває розповідь про те, як люди навчилися літати. Від штучних крил, через повітряні кулі, перші літаки і аж до польотів у Космос. А до них і наші співвітчизники доклади руку!

№3_2018

#3_2018_VDGВ третьому номері на читачів чекають такі великі, такі зубаті, такі хвостаті! Динозаври! Скільки цікавого можна дізнатися про них! Просто неймовірно скільки дино-секретів вже відрито. А скільки ще приховано! Але ми, наприклад, знаємо де на території України мешкали які динозаврики. А також звідки взялися динозаври та куди поділися. Якщо цього мало – можна виконати різноманітні завдання та розгадати сканворд.

 

№2_2018

#2_2018_ob_VDGХто такі справжні супергерої? Бетмен? Диво-жінка? Козаки? Чи наші воїни? Давайте розбиратися!

Саме цим і займуться герої журналу! Спочатку почитають статтю просупергероїв та звідки вони виникли. А потім виконають цікаві супер-завдання на розвиток логіки, математичних та мовленевих навичок, потренують увагу, розгадають кросворд та сканворд.

Якщо набридне супергеройська тема – не біда! Можна більше дізнатися про хвилястих папужок.

Далі всі любителі літератури зможуть подикламувати вірші Марії Людкевич та Юлі Смаль. А потім – почитати оповідання Ольги Войтенко «Моя бабуся супергерой».

В улюбленій рубриці наших читачів «Клуб питайликів» ми визначемо, хто отримає звання  Золотого питайлика. А також дамо відповіді на запитання читачів: «Чому мушля шумить, коли її прикладаєш до вуха», «Чи насправді зірка Бетельгейзе більша за Сонце» та розповімо про виникнення пошукової системи GOOGLE.

До речі, багато матеріалів в нашому журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу!

В кожному журналі на читачів чекає саморобка. В другому номері на читачів журналу чекає саморобка «Суперкіборг».

Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!

Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал! Адже наступні номери будуть не менш цікавими та корисними, тим паче, що на читачів у наступних випусках чекає кілька конкурсів з чудовими призами!

До речі, помічено, що діти, які читають наші журнали, краще навчаються у школі.

№1_2018 СПЕЦВИПУСК

#1_2016_SamorobkuВ січні передплатники отримали дивовижний спецвипуск – збірку саморобок. І тепер, холодними сніжними вечорами, можна власноруч виготовляти іграшки! А що може бути краще за іграшку, виготовлену власноруч?! Лише вісім таких іграшок! Дійсно – чудовий сюрприз для читачів!

Архів попередніх видань

Журналів багато не буває! Ти прочитав уже весь журнал і хочеш ще? Вихід є! В редакції можна замовити відразу всі примірники минулого й позаминулого років. Тільки уяви: отримати відразу 12 чи 24 журнали. Це ж купа ігор, розваг, оповідань та саморобок. Тож не барися, а телефонуй до редакції за телефонами:

  • (044) 362 58 50
  • 067 915 23 91 (Київстар)
  • 063 878 19 92 (life)
  • 066 410 57 62 (МТС)

Вартість архівного к-ту журналу ВДГ:

2016 — 2017 р. – 240,00 грн (комплект з 12 номерів за 2016-2017 роки)

Оплата - на картку Приват Банку № 5168 7422 1825 4815.

Власник картки — Білоус Олеся Орестівна

Після оплати прохання повідомити дату оплати, номер мобільного телефону отримувача та адресу для відправки замовлення на електронну адресу tak_@ua.fm

Доставка замовлення — посилкою  Новою поштою або Укрпоштою. За доставку ви розраховуєтесь самостійно при отриманні.