ВДГ /вигадуй думай грай/

№ 12, 2017

№ 11, 2017

Без чого зараз не можна обійтися в будь-якій сфері життя? Без комп’ютера. А хто пише для нього програми? Програмісти! Це, мабуть, одна з найбажаніших професій для сучасних дітей. А що ви скажете на те, що існують комп’ютерні ігри, які не просто розважають, а вчать програмуванню! Так-так, непомітно, в ігровій формі ваша дитина зможе опанувати основи цієї майстерності! 

 

№ 10, 2017

Скільки відомих людей у світі! Вчені, актори, винахідники, спортсмени, письменники та політики. А от цікаво, як вони здобули свою славу? Може, якщо ми дізнаємося їхню таємницю, то зможемо повторити і так само прославитися?
А ми в цьому допоможемо!
Адже жовтневий випуск журналу розкриває рецепти всесвітньої слави! І все це на прикладі Стіва Джобса, Джамали, Бенедикта Камбербетча, Братів Кличків та наших героїв – маленького Розумника та Маленької Феї!
Поради та розповіді проілюстровані розвивальними завданнями: логічними, математичними, мовними та завданнями на увагу. В номері – угорський кросворд, сканворд та мальовані завдання.
А ще в десятому випуску журналу в рубриці «Майстер-клас» розповідається про те. Як зробити свій відеоблог та розкриваються секрети гарного відео. В рубриці «Клуб питайликів» даються відповіді на запитання «Чому деякі вулкани перестають бути активними», «Чому люди не розуміють мову тварин» та «Чи розуміють нас тварини?». І, звичайно, є матеріали, присвячені великому святу – Дню Українського Козацтва та Захисника вітчизни!
Як і в кожному нашому журналі, в журналі № 10 є цікавий вірш від Марії Людкевич, які проілюстрували Наталя та Олег Коваленки, та оповідання «Як Оленка в кіно знімалася», яке написав Віктор Лукін а проілюструвала Оля Смірнова.
Багато матеріалів в журналі друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу!
Наші читачі дуже люблять саморобки, які є в кожному випуску журналу. В десятому номері журналу це бронеавтомобіль, який розробив наш майстер – Ярослав Сарафанніков.
Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати цей журнал?!
Отже, поспішайте на пошту і передплатіть!
До речі, помічено, що діти, які читають журнали видавництва «Мамине сонечко», краще навчаються у школі.

№ 9, 2017

Нарешті скінчилося літо і розпочалася осінь – час, коли всі друзі нарешті приїхали з відпочинку і готові з ранку до ночі розповідати про літні пригоди. А що це означає? Що саме час влаштувати вечірку!

Дев’ятий випуск журналу «Вигадуй, думай, грай» розповідає про те, як влаштувати найвеселішу та найзапальнішу вечірку!
Як придумати тему вечірки, як виготовити запрошення – про це розповідається на перших сторінках. А далі – найцікавіші та найнезвичайніші ідеї розваг з друзями, «Майстер-клас» про смачні ігри з бутербродами та тест, за яким можна перевірити усіх своїх гостей і разом посміятися.

Наші читачі дуже люблять саморобки, які є в кожному випуску журналу «Вигадуй, думай, грай». У дев’ятому номері журналу «ВДГ» це настільна ударна установка. А на останній сторінці журналу – новинка! – розмальовка, яка оживає!
Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати «ВДГ»?!
Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал «Вигадуй, думай, грай»!
До речі, помічено, що діти, які читають «ВДГ», краще навчаються у школі.


 

№ 8_2017

Серпневий випуск журналу розповідає про диво-тварин.
Отже, в серпневому номері:
- скільки тварин живе на Землі?
- Чи існує олень з іклами?
- Де живе блакитний дракон?
- Як вирахувати вік собаки на людські роки?
- Як пошити м’якеньку тваринку?
- А також – історія першого ключа й замка, розповідь про політ крізь Земну кулю.
І все це чергується з кумедними логічними завдання на розвиток уваги, математичних та мовних знань!
Як і завжди, в цьому випуску є гарна картонна саморобка.
Також в серпневому випуску журналу вірші Лесі Мовчун та Віри Правоторової та нове несподіване й загадкове оповідання Ольги Войтенко.

№ 7, 2017

Що робити на канікулах, коли вже все набридло? Наш журнал дасть відповідь на це питання! Адже сьомий номер присвячений саме літнім розвагам!
Отже, в липневому номері:
- секрети вдалої риболовлі;
- ігри в дорозі;
- майстер-клас з приготування літніх смаколиків;
- найцікавіші розваги в інтернеті;
- розповідь пор перші батарейки та про те, що таке ДНК;
- гарна картонна саморобка.
І все це чергується з кумедними логічними завдання на розвиток уваги, математичних та мовних знань!
Також в серпневому випуску журналу – вірш-тест про безпеку Олега Майбороди та оповідання Аліни Штефан «Шафа під сливою».

 

 

№ 6, 2017

Представляємо оновлений журнал «Вигадуй, думай, грай»! Тепер – ще більше цікавих, веселих та розвивальних завдань!

Нарешті настало літо! А разом з ним – прийшли канікули! А коли тепло й канікули, то куди тягне найбільше? До моря! До речі, чи знаєте ви – скільки у світі морів? Про це ви дізнаєтеся в рубриці «За тридев’ять земель» якщо прочитаєте статтю та виконайте цікаве логічне завдання.

Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати «ВДГ»?!
Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал «ВДГ»!
До речі, помічено, що діти, які читають «ВДГ», краще навчаються у школі.

 

№ 5, 2017 

На початку цього журналу розповідається про те, як виник Інтернет. А також, чи можна цілком покладатися на інтернет-словники та довідники.

В цьому випуску журналу «Клуб питайликів» розповість про те, хто і коли винайшов жувальну ґумку,чому морські свинки − не свинки і не морські, а також – що таке реінкарнація.
Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати «ВДГ»?!
Отже, поспішайте на пошту і передплатіть журнал «ВДГ»!
До речі, помічено, що діти, які читають «ВДГ», краще навчаються у школі.

№ 4, 2017

Потепліло, зазеленіло листячко – нарешті прийшла справжня весна! То що ж прочитають читачі цієї весняної днини в четвертому випуску журналу «Вигадуй, думай, грай»?
Спочатку пригадаємо про свято найтепліших, найніжніших – День наших мам. До цього свята треба ретельно підготуватися.

В цьому випуску журналу «Клуб питайликів» розповість про те, як роблять пластик, та про безпечні біологічні пластики та про те, кому й навіщо потрібне клонування.
На глянцевій вкладці, яка традиційно є в кожному випуску журналу «Вигадуй, думай, грай» – гра за мультфільмом «Повний ульот». Також в журналі є кросворди й сканворди! А ще – кумедні логічні мальовані завдання.

№ 3, 2017

Весна завжди несе зміни. Принаймні, нам так хочеться думати. То що ж принесе нам третій випуск журналу «Вигадуй, думай, грай»?
Чи знайома вам східна філософія фен-шуй? Кажуть, якщо за нею обладнати своє житло, то в ньому завжди буде мир і радість. А ще, виявляється, треба ретельно вибирати домашнього улюбленця, щоб він додав вам саме того, чого не вистачає вашому дому. Як правильно вибрати улюбленця, читайте в рубриці «Моє домашнє зоо».

До речі, наші читачі дуже люблять саморобки, які є в кожному випуску журналу «Вигадуй, думай, грай». В третьому номері журналу «ВДГ» це героїх мультфільму «Секрети домашніх тварин» пес Макс та маленький папуга.
На глянцевій вкладці, яка традиційно є в кожному випуску журналу «Вигадуй, думай, грай» – гра за мультфільмом «Секрети домашніх тварин». Також в журналі є кросворди й сканворди! А ще – кумедні логічні мальовані завдання.
До речі, багато матеріалів в журналі «Вигадуй, думай, грай» друкуються за листами читачів. Отже, варто написати, про що хотіла б дізнатися ваша дитина, вкласти в конверт якісне фото і надіслати нам! Можна це зробити й електронною поштою. І фотографія вашої дитини разом із питанням з’явиться на сторінках нашого журналу!
Ви ще сумніваєтеся, чи передплачувати «ВДГ»?!

#2_VDG_2017-1№ 2, 2017

Зима все ще продовжується. Що на нас чекає в лютневому випуску?
Хоч і зима, але цікавенне спілкування в Інтернеті продовжується! А для цього треба потренуватися робити найкраще селфі. Секрети найгарніших себеньок шукайте на першому розвороті журналу «Вигадуй, думай, грай».
Наші читачі дуже люблять цікаві оповідання. Розповідь Тетяни Рубан «Листівка» з гарними ілюстраціями Христини Лукащук нагадає про те, що наші воїни на фронті дуже потребують підтримки.

#1_VDG_2017

№ 1, 2017

Журнал «Вигадуй, думай, грай» – видання для дітей від 9 до 12 років. Хоча насправді «ВДГ» із задоволенням читає вся родина! Адже щономера в журналі – цікаві факти про світ, науку, техніку, головомийки, велика гра, кросворди та сканворди – все те, що розважить і навчить будь-кого!
Зима продовжується. Що на нас чекає в січневому випуску?
На початку року до нас приходить півень – символ 2017 року. А ви знаєте, що чекає на вас наступного року? То прочитайте дотепний гороскоп!
А мальовані завдання нагадають про підготовку до цього свята в Китаї.
Нащо потрібні ті комп’ютерні ігри окрім розваг? Для навчання! Наприклад, за допомогою деяких ігор можна навчитися програмувати! Про це – в рубриці Інтернет-абетка.

Архів попередніх видань

Журналів багато не буває! Ти прочитав уже весь журнал і хочеш ще? Вихід є! В редакції можна замовити відразу всі примірники минулого й позаминулого років. Тільки уяви: отримати відразу 12 чи 24 журнали. Це ж купа ігор, розваг, оповідань та саморобок.
Тож не барися, а телефонуй до редакції за телефонами:

  • (044) 362 58 50
  • 067 915 23 91 (Київстар)
  • 063 878 19 92 (life)
  • 066 410 57 62 (МТС)

Вартість архівних к-тів журналу ВДГ:

2016 р. – 200,00 грн (12 номерів журналу)

Вартість доставки одного архівного комплекту журналів 

20,00 грн, (посилкою через Укрпошту). Тому сума замовлення формується так: вартість комплекту + 20,00 грн за доставку Укрпоштою.
При відправці службою доставки «Нова пошта» потрібно на картку оплатити тільки вартість замовлення, а за доставку розрахуватись з Новою поштою при отриманні.

Оплата - на картку Приват Банку №  5168 7423 4960 3088.
Власник картки - Дорошенко Вадим Феодосійович (директор видавництва)

Після оплати прохання повідомити дату оплати та контакти для відправки замовлення на електронну адресу tak_@ua.fm